Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásos, orrdugulós...

Torokfájásos, orrdugulós betegség meddig tart normálisan?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kezdett kaparni a torkom, azt gondoltam hogy gyomorsav miatt mert olyat ettem. Viszont vasárnapra már bedugult az orrom is, a torkom se lett jobb. Használtam 4 napig orrsprayt meg Tantum Verde gargalizálót. Még csütörtök körül is úgy éreztem, hogy nem kapok levegöt rendesen, csak a számon. Mára rendesen levegözik az orrom, de még mindig betegnek érzem magamat! Mint aki nem gyógyult meg! Máskor 4-5 nap alatt átmegy minden. Most egy kicsit meg vagyok ijedve.

3 oltásom van és höemelkedésem, lázam nem volt, a höm 36.5 fölé nem ment.

Párom szerint majd elmúlik, ne menjek ilyen miatt orvoshoz most. Szerintetek van ennyire elhúzódó légúti betegség? Én már azt is képzeltem hogy torokrák lesz ez.


2022. máj. 1. 09:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Oxigénszintem 98 volt végig, most is! Nem köhögök, nem folyik az orrom. Reggelre kiszáradt, krákogó torokra kelek. Nem dohányzom!
2022. máj. 1. 09:38
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma ugyanez oltás nélkül. Mondjuk tegnap hűvös volt a bulin.
2022. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!