Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elálmosodj...

Mit csináljak, hogy elálmosodjak végre?

Figyelt kérdés

Soha nem tudom kialudni magam, mert egyszerűen képtelen vagyok 11 előtt elálmosodni. Korán kelek, aztán hulla vagyok egész nap. Nem arról van szó, hogy nem fáradok el, mert már most is majdnem leesik a fejem, de az agyam nem akar leállni, mindenféle gondolat eszembe jut.

Próbáltam a fürdőt, mézes tejet, citromfűteát, Sedatif PC-t, olvasást, zenehallgatást, de nem jött be semmi. Ha meg lefekszem a sötétben, még rosszabb, ráadásul nagy valószínűséggel alvásparalízisem is lesz. :S


2010. okt. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichésen nem tudsz elaludni, említetted a sötséget. Próbáld meg vegyél egy kis konnektor lámpát, ne legyen teljes sötétség a szobádban. Hátha pont tudat alatt a sötétségtől félsz, és azért nem tudsz elaludni.
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van kék, zöld éjjeli fényem is, meg sólámpa. :( Hülye agyam van, annyi szent. :S
2010. okt. 13. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

én hajnal 4ig nem tudok elálmosodni, már évek óta. amíg volt melóm, 2-3 órákat aludtam, hiába fárasztottam le magam nap közben, na meg kipróbáltam mindent amit te is írtál.

az alkohol egy-egy alkalommal segített ilyen éjfél körül elaludni, de hosszú távon többet árt mint használ.


szerintem vannak ilyen emberek, és ezzel nem lehet mit csinálni. :o

2010. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vagy csak egyszerűen rendezd át a szobád pl. Állítólag nem jó háttal aludni az ablaknak. Vagy vegyél álomfogót, sokaknak az is segít. Lehet hogy hülyén hangzik, de lehet hogy segíteni fog. Lehet hogy ha más helyzetbe rakod az ágyat, már tudsz aludni!

Sok sikert :)

2010. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Cserélj velem agyat. Én napi 22 órát alszok. De soha se szedj altatót mert rossz ha rászoksz és ha már rászoktál hiányában több napig nem fogsz tudni elaludni. Én a természetet ajánlom,gyógyfüveket altató kábító illatù leveleket ilyesmit.
2015. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudsz elaluldni?

Addig ne végy levegöt ameddig tudsz!

Közben feszítsd be magad úgy hogy nagyon feszüljön FEKVE AZ ÁGYBAN

És utána csukd be a szemed és aludj.

2016. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!