Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok végre egy jót...

Miért nem tudok végre egy jót aludni?!

Figyelt kérdés

Nagyon kérlek titeket,hogy segítsetek!!!

Az a baj,hogy 2 műszakban dolgozom(de-du)gyárban és a délelőttös heteket egyáltalán nem bírom!!

Vasárnapról hétfőre egy percet sem alszom,utána meg ilyen semmire sem elég 3-4 óra hosszákat!!

Ez már így megy vagy féléve!

Ebből kifolyólag állandóan nyomott vagyok,nagyon rossz a kedvem,alig bírok dolgozni.

Így persze esztétikailag is megvisel ez a dolog.

Ez is nagyon zavar,gondolom,hogy ez is közre játszik a váltott műszak mellett.

Amit még leírnék,hogy nyugtatót szedek már megállás nélkül 5.éve,mióta a gyárban dolgozom és mindig lefekvés előtt.

Nagyon kérlek titeket,hogy segítsetek rajtam,mert ez a folytonos hatalmas fejfájás meg nyomottság már nagyon erőt vett rajtam!

Komolyan már majd beleőrülök!

Előre is köszönöm a válaszokat és a tippeket!

Ui:A baj a vasárnapot kivéve,nem az elalvással van,hanem az átalvással,hiszen elalvás után 2-3-4 órával felkelek,tehát egyáltalán nem tudom megfelelően kipihenni magam.

Még egyszer köszönöm!


2011. márc. 24. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha van időd pl. hétvégén legyen valami kikapcsolódásod amit szeretsz csinálni, a hobbyd.Nekem a sör szokott segíteni az elalvásban amikor nem tudok aludni vagy a citromfűtea.szerintem a monotonitás miatt nem tudsz aludni kellene valami változatosság.remélem tudtam segíteni.
2011. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előttem szóló nagyon jókat írt; a nyugtatóban sincs más,mint amit megtalálhatsz, igyál ginsenget de,akár egy hónapig; a múűszakok mellett fordítsd az időd kerékpárra, sétára a természetben ,ahol övez a levendula; itt a tavsz; felejtsd el a nyugtatot. bár minden kezdet nehéz, meglátod egyszer,volt miért szenvedni.
2011. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy este elmész futni, aztán valamilyen nyugtatóteát iszol (pl borsmenta tea), esetleg olvass is egy kicsit és utána vedd be a nyugtatót, és hátha jobban fogsz tudni aludni. A kikapcsolódást tényleg nagyon fontos, amikor teljesen meg tudsz feledkezni a munkádról! Esetleg az uszodába járást is tudom javasolni :)
2011. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!