Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igyak rá egy korty alkoholt...

Igyak rá egy korty alkoholt hogy legyen végre hatása?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem szoktam ilyet csinálni, de már kivagyok.

Meglehetősen erős (Tramadolor 100) nevű fájdalomcsillapítót szedek. Vagyis már nem szedtem több mint 1 hete, mert nem akarok hozzászokni. Már akkor úgy éreztem, hogy nem használ. Szóval nem szűnt meg a fájdalmam, csak picit tompult, de ennek a gyógyszernek az a lényege, hogy az ember is eltompul tőle. Na ez nekem nem jött össze. Most akkor igyak rá 1 korty alkoholt, hátha a 2 együtt végre meghozza áldásos hatását?

A kórházban kaptam morfin alapú fájdalomcsillapítót (ez is ilyen), igaz ott vénásan, de kb 2 perc alatt kiütött és jó volt. Ez meg...nagy dózist kaptam, nem szedem folyton és mégse hat.

Mit csináljak? :(


2011. febr. 12. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis mid fáj?
2011. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tüdőtályogom van, az egész jobb tüdőm fáj, plusz a hátamon a műtét hegek. Azok kevésbé zavarnak, de a minden levegővételnél belém nyilaló fájdalom már kevésbé jó.
2011. febr. 12. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem inkább kávét igyál rá. Az is felerősíti a hatását, de legalább nem lyukad ki tőle a gyomrod.

Bár nem tudom a zsibbadást mennyire fogja elnyomni.

2011. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Épp ezért kérdeztem, mert rá van írva, hogy szigorúan tilos alkhollal (mily meglepő) és nem öngyilkos hajlamú tini vagyok, csak már morcos és hisztis a fájdalomtól. Annyira akarok csak eltompulni, hogy aludhassak egy kicsit.

2011. febr. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!