Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáradt vagyok napközben...

Nagyon fáradt vagyok napközben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiú vagyok... és már nem bírom tovább. Reggel 6-kor kell kelnem hogy a suliba odaérjek. Viszont este akármilyen korán fekszek le fél11 elött nem tudok elaludni... amugyse nagyon van idöm elötte lefeküdni. Reggel alig bírok felkelni... és a suliba nagyon fáradt vagyok... nem bírok odafigyelni. Ezenkívül itthon már alig tudok tanulni, annyira nem tudok odafigyelni. Ha van vlmi ötletetek amivel kipihent tudok maradni, ugyanennyi alvással, légyszíves írjátok meg. Elöre is nagyonszépen köszönöm!
2010. okt. 13. 19:52
 1/8 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van .Megoldás =reggeli kávé
2010. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az nálad bevált?
2010. okt. 13. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt tudom tanácsolni, ha többet nem tudsz pihenni, hogy ha eddig nem tetted, akkor ezentúl egyél több zöldséget, vigyél a suliba gyümölcsöt, mert sok energiát adnak a gyümölcscukor miatt, azonban ez is csak átmeneti, viszont egészséges, tele vannak vitaminnal, amitől fittebb leszel :) Egy próbát megér
2010. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp megpróbálok erre figyelni:)
2010. okt. 13. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál reggel kávét, meg a suliba vigyél magaddal zöld teát, attól feléledsz. Àllítólag jobban felpörget, mint a kávé, vagy mint a fekete tea. Èn is ezt tapasztaltam.
2010. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van ráadás tegnap amikor hazaértem elaludtam és elfelejtettem megírni a házit ma kaptam 3 egyest (:
2010. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óójaj :S Köszönöm mindenkinek:))
2010. okt. 13. 20:25
 8/8 anonim válasza:
aludj dél után amikor hazaérsz az iskolából
2010. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!