Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MÁs is fáradt? 7 hónapos...

MÁs is fáradt? 7 hónapos babánk van, nagyon jó baba, alig van fennt éjszaka. Akkor is hamar visszaalszik. Nem is a fáradtsággal van a bajom, mert napközben pörgök, mosok, takarítok főzök mindennap.

Figyelt kérdés
Hanem nagyon sokat alszok. A páro ezzel szokott szekálni. Este 10 körül lefekszünk aludni, másnap én addig alszok ameddig a picur, kb8-ig, fél 9-ig. Ha fel is ébredek a babához, még olyan álmosnak érzem magamat, hogy amint becsukom aszemem visszaalszok. Négyen vagyunk, úgy gondolom, hogy máshol is vannak gyerekek, van olyan család ahol három, négy gyerkőc él, és azok az anyukák is el tudják látni a családot. Egyébként teljesen egézséges vsgyok , vérvételen a laboreredményem szinte tökéletes. Vérnyomásom rendben. Akkor miért vagyok ilyen mormota. Lehet örökletes? AZ anyu, meg az apu is tudtak tizenórákat aludni.
2009. dec. 12. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
én dettó bocsi nem tudok sokat írni de ugyanígy van velem is,jó baba de terhességem óta elsőzör a folymatos hányinger majd a toxémia magas vérnyomás nem tudtam aludni aztán kórház 2 hét ott sem é azóta nem aludtam igazit hát talán ezért meg amúgy is sokat szeretek laudni mindig is majdnem 9 hós
2009. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj nem vagy egyedül. Nekem ikreim vannak. Már 9hónaposak. Mióta megszülettek egyedül látom el őket. A párom reggeltől estig dolgozik. Van hogy este 10kor jön haza. Most is egyedül vagyok reggeltől. Senki nem segít mert nagyszülők nincsenek. Nem egyszerű a feladat, de megoldom. Éjjel 2-x is kelnek, most a fogzás miatt, persze felválta. Kb 11hónapja nem aludtam nem aludtam egy huzamban 3óránál többet. Fárasztó, de még bíro :)

Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy van olyan akinek ennél is rosszabb...

2009. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!