Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Vakbél...

Mi lehet a bajom? Vakbél gyulladás? Epekő? Vagy teljesen más?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve egyszer úgy begörcsölt a hasam, hogy mozgulni nem bírtam, kb hullottak a könnyeim. Fél óra múlva valahogy elaludtam egy órára, és éreztem hogy már sokkal jobb, de kihúzni magam még nem tudom. Lassan pár óra alatt teljesen elmúlt. (Nem hánytam, nem ment a hasam, nem voltam lázas.)


Azóta néha begörcsöl a hasam, ennyire nem durván, de se ülni, se mászkálni nem jó, aztán pár perc múlva elmúlik, megint visszajön, ez kb 5x. Az esetek 70%ban a hasam is megy, de nem vagyok lázas.


Van hogy egy hónapban 2x is fáj, van hogy 3 hónapig abszolut semmi...


Összesen eddig kb 6 ilyen hasfájásom volt a 2-3 év alatt.


Most se fáj, csak vakbeles cikkeket olvasva megijedtem. Mi lehet a baj?


2010. okt. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a vakbél. Ha az lenne, magad könyörögnél orvosért. De én megnézetném egy hasi ultrahanggal, vagy amit a doki javasol.
2010. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a jobb oldalon görcsöl, akkor lehet epe, de azzal hányinger is jár.Vesekő szokott ilyen gyalázatos lenni, ismerem, nekem is van. Ne nagyon igyál kristályvizeket,se ásványvizeket, kivizsgálás mindenképpen kell.
2010. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vastagbél gyulladás is lehet, vagy epegörcs.
2010. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vakbél, annak viszonylag gyorsan egyértelmű tünetei lennének, 3 év alatt már rég belehaltál volna.

Érdemes orvoshoz elmenni és utánajárni, hogy mi lehet a baj. Bármi más csak találgatás...

2010. okt. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!