Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Lidlben kapható pulzoximéter...

A Lidlben kapható pulzoximéter mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2023. márc. 24. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ha a mentősöknek jó a netről kínából rendet pulzoxi, akkor szerintem a lidl-s is van annyira megbízható.
2023. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Küllemre nagyon hasonlóak a gagyik és a profik. A mentősöknek nem tudom milyen van. A kínai nem egyenlő a bóvlival. Viszont teljesen felesleges otthon ilyen.
2023. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam és nem volt olcsó, kb. ugyanezt a neten feléért megkapod, az ugyanolyan.
2023. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem hülyeség tartani otthon. Nekünk is van, bár nem a legdrágább, de előfordult már, hogy éjjel úgy éreztem, fulladok, és nem tudtam, hogy most rohanjak az ügyeletre/hívjak mentőt vagy várhat reggelig. Mivel a véroxigén szintem közel 100% volt, úgy döntöttem, hogy ez inkább pszichés probléma, ettől megnyugodtam és el is múlt a rossz érzés. Fölösleges lett volna útnak indulni vagy a mentőket leterhelni, pláne éjjel.


Orvosnál viszont volt már, hogy egy kicsit éreztem, hogy fulladok, erre 87%-ot mértek, ami azért már alacsony.

2023. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!