Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Trombózis?

Figyelt kérdés

25 éves fiatal nő vagyok.

Az elmúlt 1 hétben itthon feküdtem, mert beteg vagyok.

Viszont tegnap este fájdogált a lábszáram hátul és a vádlim.

Sajnos ez a fájdalom nem múlt el, bar nem állandó, de a nap folyamán többször meg meg fajdult, ha sétálok rosszabb.

Nem látok rajta duzzanatot, se semmit.

Aggódom picit, nem szeretnék tüdőembóliában meghalni. Szerintetek menjek nézessem meg a sürgősségin?

Nem vagyok fiatal hozzá?


2023. febr. 26. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az öndiagnózis ritkán helytálló.
2023. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a koron múlik a trombózis. Másrészt viszont ez nem az, mert ha az lenne, nagyon fájna hidd el és látszódna is! Annak a jele, hogy nem mozogtál nagyon, ezt érzi a lábad, nem jó neki, mozgasd, sétálj, betegen is muszáj picit sétálgatnunk, ha nem ágyhoz kötöttek vagyunk épp emiatt. Sürgősségin semmiképp, mert elhajtanak, de egy lábszáron végzett ultrahangot nézethetsz, ha megnyugtat. De trombózis biztos nincs.
2023. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt mélyvénás trombózisom,de az állandóan fájt,elviselhetetlenül. Mivel a családban azelőtt senkinek sem volt nem tudtam ,hogy az a bajom így autóval mentem a sürgősségi,jól le is toltak mert akár bele is halhattam volna. El volt lilulva az egész lábam,(bal) dagadt feszült fájt,égett falat kapartam. Később kimerült lázam is volt. Úgyhogy neked fixen nem.az van.
2023. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!