Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Híztál az elmúlt egy évben?...

Híztál az elmúlt egy évben? Ha igen mennyit és miért/mitől?

Figyelt kérdés

Tervezed leadni a súlyfelesleget, vagy még nem gondolkoztál ezen? Hogyan vágsz bele a fogyókúrába?

A családod, barátaid hogy fogadták a változást?


Kort és nemet és testsúlyt is írjatok



2023. jan. 16. 17:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, utoljára 2020-ban híztam 5 kg-ot állandó csokis csiga zabálás miatt. Azóta edzek, figyelek a kajálásomra ,de néha azért elmegy egy két kakaós csiga mert azt imádom(:

Meg ahol lehetett akkoriban kapni azt a kivűl belül csokis csigát az a pékség megszűnt!:D Amit bánok is/: meg nem is(:! De fontosabb nekem a jó kinézet mint a pillanatnyi zabálás öröme...

2023. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%

Híztam tavaly elég sokat 10-12 kilót, mert elkezdtem átvenni a párom nem túl diétás étkezési szokásait. Tervezem leadni, de nehezen veszem rá magam. A családom még nem igazán tett megjegyzést, de a haverok már igen, nem tett jót hogy kihíztam a legtöbb edzős cuccomat. Páromat nem zavarja, ő is hízott.

28 F 106 kg

2023. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi 6-7 évben folyamatosan híztam, meg szültem 2x. Most ott tartok, hogy 105 kg vagyok (180 cm). Kb 3 hete kezdtem el komolyabban odafigyelni a kajára, és fogytam is 6 kg-ot. Minden vágyam, hogy újra 75 kg legyek mint a gimiben voltam, de már ha 85öt elérem akkor is nagyon boldog leszek. A család nagyon helyesli hogy odafigyelek a kajára de azért minden hétvégén egy tálca süteményt sütnek csak úgy...
2023. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 NTBS ***** válasza:
100%
Néhány kilót. Kevesebb mozgás 37 F.
2023. febr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogytam 5kg-t, fogyókúra nélkül. Volt miből, meg volt egy kis stressz is, de nem tudom, hogy mi volt a döntő. Visszahízást nem tervezek és fogyókúrát sem. Nem is nagyon látszik a változás, szóval semmiféle reakció sem volt rá.
2023. febr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem is keveset. Márciusban kezdtem egy új melóhelyen. Ülőmunka, nyugis, stresszmentes és elkezdtek hamar jönni a kilók. Mostanra 17 kilót szedtem fel. 24 F
2023. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Újabb 5 kilót.

22F / 182cm / 91kg most

Nincs különösebb oka, 22 éves vagyok, eddig is híztam legalább 5-6 kilót minden évben. Szerintem másoknál is így megy ez, tehát természetes megszokásnak vettem. Bár fölfele már egy ideje nem növök, tehát egyre jobban vastagodom. Azt hiszem, mostanra meg kellett volna már álljon a növőfélben lévőknél természetes súlynövekedés... Másoknál mikor áll ez meg? Lehet, nálam nem tud, mert állandóan éhes vagyok, és alkalmanként rettentő sokat megeszek. Eddig ezzel a témával, pláne fogyókúra gondolatával sose foglalkoztam, de kezdem érezni, hogy talán oda kéne már figyelni, többet nem felszedni, kicsit visszafogyni, mert az utóbbi időben a combom és a hasam nagyon megnőtt. Öt kiló nem tűnik soknak, de ugye nem ez az első öt, és tavaly se voltam már 86 kilóval túl könnyű, kaptam már akkor is oltásokat, hogy jól megnőttél, emberesedtél, meg hogy van egy kis pocak...

2023. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, en a covid es lockdown kezdeten kezdtem hizni, es ment fel 3-rol 8 kg pluszra. Mivel vekony voltam mindig, ez zavaro.

Az tortent, hogy az ijedtseg, idegesseg ellen vacsora utan ritualis eszegetesbe fogtam skandinav krimik nezese kozben. Kecskesajt, savanyusag, ketszersult, ilyen artalmatlan dolgok, aztan jott mas is, de foleg hogy folyamatos majszolgatas.

Na es 50 eves no vagyok, viszont meg mindig nem a hormonok. Tudom, hogy fel kene kotni a gatyat, mielott a levegotol is hizni fogok.

Igazabol halogatok. Nincs motivaciom. A ferjemnek jobban tetszem igy, en meg lusta, depi vagyok. Amugy a negy kilo minusz a korom miatt eleg lenne, tul lanyos voltam, de mumias se akarok lenni.

2023. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Most híztam 7kg-ot szteroid kezelés miatt. Majd a műtét után ha már újra mozoghatok, dolgozhatok és nem szedem a gyógyszert le fog menni. Nagy traumát nem okoz, kisebb bajom is nagyobb a súlyomnál, mások véleménye meg nem érdekel.

35/N

2023. márc. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

1 kg jött az utóbbi időben.

16/L/50 kg

2023. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!