Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél környékén szúr, fáj....

Vakbél környékén szúr, fáj. De nem elöször van ilyen szóval nem vakbél, de akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tied volt a tegnapi vakbeles kérdés is?


Ennyiből nem lehet megmondani. Ha pasi vagy, nem tudom. Ha nő, akkor talán petefészek, de inkább kérdezz meg egy dokit.

2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felfázásból is lehet szúró fájdalom, esetleg egy kis petefészek gyulladás. De megtévesztő lehet a saját diagnózis, sőt még a miénk is itt.
2010. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is fájt vakbél környékén azt mondta a doki egyek kevesebb gyorséttermi kaját stb...

táplálkozz egészségesne, igyál sok vizet és ha nem múlik el, menj feltétlenül orvsohoz.

2010. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

nem én írtam ki azt a kérdést.


köszi a választ mindenkinek,akkor mehetek megin orvoshoz :S

2010. okt. 2. 19:32
 5/5 Dr. Dav ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Az appendicitis ( ="vakbélgyulladás") sok esetben többször jön elő gyengén és aztán egyszer erősen, akkor általában csak perforáltan fordulnak hozzánk. Az pedig nagyon veszélyes.

Egyébként a fájdalmat okozhatja nyirokcsomó is, de MINDENKÉPPEN szüksége lenne egy UH-ra, hogy megnézzék a féregnyúlványát.Egy UH vizsgálat kb 5-10 perc, nem ér meg annyit esetleg az Ön élete?

Tehát forduljon orvoshoz, sebészetre nem kell beutaló és azonnal meg tudják nézni ultrahanggal, tehát ha nincs baj, akkor kb. 1-2 órát vesz igénybe a kórházban tartózkodás.

Ha meg esetleg baj lenne, akkor sokkal jobb, hogy bement a sebészetre, mert akkor azonnali segítséget tudnak nyújtani.

Tüneteit ezenkívül-természetesen csak amennyiben Ön nő-, okozhatja petefészekciszta is.

Jobbulást kívánok!

2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!