Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » éves felmentést?

éves felmentést?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hová, mire, miért???
2010. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azzal a problémával fordultam ide, hogy szeretnék éves felmentést, de nem tudom pontossan ennek a folyamatát.

tavaly volt, bár akkor erős gerincferdülésemre írt fizikoterápiás papírral a tanár elfogadta a felmentés kérelmemet.

viszont bal vesémen kialakult egy két centis (jóindulatú) daganat. amivel megfenyegettek"" hogy bármi panaszom lesz vele, megműtik, de amúgy semmi tennivaló nincs vele, a kötelező ultrahang kontrollon kívül. így hát nem tudom milyen irányba induljak el, vesegondozóba nem kell járnom, csak labor+ultrahang...kicsit zavarossan magyaráztam sztem, de féltem a vesémet-nem akarok műtétet, főleg végzősként-ha van mód rá. segítség? előre köszönöm

2010. szept. 29. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, tesi alóli felmentés kellene. Akkor beszéld meg a házi orvosoddal, nyugodtan elmondhatod a félelmedet, aggályaidat, és szerintem ő is adhat egész évre felmentést. Ha nem, megmondja, hogy ki adhat ilyen igazolást. Nem ok nélkül kéred, nem hiszem, hogy bármelyik orvos megtagadná a felmentés megírását. A vese probléma komoly dolog, azzal senki nem könnyelműsködik.
2010. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ...

én is erre gondoltam valahogy, csak tartok attól, hogy a doktornő azt mondja h mivel most tünetmentes, ne lógjak a tesiről..én pedig féltem a vesémet.

2010. szept. 29. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy most tünetmentes vagy, nem ugyanaz, mitha egészséges lennél. Ezt a doktornő is be fogja látni.
2010. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, mégegyszer köszönöm szépen!:)
2010. szept. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!