Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi válthatja ki...

Szerintetek mi válthatja ki ezt nálam a lényeg hogy van erre gyógymód?

Figyelt kérdés

Kelenleg egyre inkább kezdem magamont észrevenni hogy egyre inkább csak butulok,

pl. Most jelenleg írásnál nehezen jutnak eszembe a mondandók, csakhogy élőben teljesen lebutulok, 3 nyelven tudok beleértve az anyanyelvem, viszont ebből mindegyik gondot okoz mikor a számat kell használnom hogy kifejtsem a gondolataim. Beszéd közbe sokszor még kimondani se tudom a szavakat nem elég hogy nem jutnak az eszembe.

És még hozzáteszem hogy valamiért mikor bármilyen módon kell kifejeznem magam teljesen leblokkolok.A fejemben megvannak a gondolatok csakhogy mikor ezeket megvalósítanám leblokkolok, legyen szó rajzolásról, beszédről, szeretetkifejezésről és még sorolhatnám ha az eszembe jutnának :)

Azt még hozzátenném hogy nem vagyok semmiféle "figyelem/koncentráció hiányos" betegséggel diagnosztizálva mint a dislexia, ADHD stb.


Viszont jelen van a szociális szorongás amivel járok pszichológushoz, még neki se voltam képes érthetően elmagyarázni a problémám, tüneteim stb.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan tovább, jelenleg 17 éves fiú vagyok, eléggé elkeseredett ez miatt, nagyon aggódom hogy ezek a demencia vagy egyéb betegség jelei.


2022. okt. 30. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy azt Mr.Darcy-nak ajánlotta Elizabeth Bennett: gyakorolni kell ! A verbalitási képesség alapvetően gyakorlás kérdése, csak így lehet összehangolni az agyi működést a hangképző szervek működésével. Ráadásul, amikor az ember visszahallja saját hangját, akkor az egyben kontrolként is szerepel.
2022. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első jól írja.


Illetve, ha szedetnek veled valamit, akkor annak lehet a mellékhatása.

2023. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!