Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a sarkam, van-e...

Mitől fájhat a sarkam, van-e rá gyógymód?

Figyelt kérdés

Csak az egyik lábamat érinti a probléma. Nyomásra fáj a sarkam két oldalán az achiles ín alatt. Rosszabb esetben az achiles két oldalán is sugárzik, de maga az achiles in nem fáj. Azt vettem észre, hogy ha tornacipőben vagyok, akkor jobban fáj. Minden lépésnél fáj. Kívülről nem látszik semmi. Kentem Flectorral, de semmi javulás. Mezítláb járás jót tesz neki? Néha enyhül, máskor meg erősödik a fájdalom. Orvosnál voltam 2 hete, azt mondta, kenjem és pihentessem. Ezt csinálom, a fájdalom nem múlik. Trauma nem ért. Hogyan tovább, mi lehet a baja?


Ami még érdekes, hogy rendszeresen futottam, és amikor kb. 1 hónapra leálltam, utána jelentkezett ez a sarokfájdalom. Visszatérnék már a futáshoz, de így nem lehet.


2022. aug. 22. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy sarkantyú? Vagy nem a sarkad talpi részén fáj, és onnan sugároz ki?


[link]

2022. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem a sarokrészén, ott egyáltalán nem fáj. Ezért nem is értem. A talpam felől egyáltalán nincs fájdalom, de az achiles ínnál sem.


Azért köszi a linket, elolvasom.

2022. aug. 22. 12:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyi az észrevételem, hogy amikor futás után nyújtottam, éreztem, hogy ezen a lábamon a vádlim sokkal feszesebb volt, mint a másik lábamon. Talán ezzel lehet valami összefüggés.
2022. aug. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!