Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak változtatni az...

Hogyan tudjak változtatni az elkényelmesedett életmódomból?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, és szembesített azzal, hogy az élet sokkal több mint amit én eddig megéltem, változtatni szeretnék, hogy "normális" életvitelem legyen. A legnagyobb gond a pesszimista hozzáállásom és, hogy nagyon hanyag és lusta vagyok. Úgy éltem az életem, hogy ha valamivel kudarc ért otthagytam, nem próbáltam újra, a lányokhoz is így álltam. Elhanyagolom a mozgásom és a környezetem, mért úgy érzem nincs miért/kiért fent tartanom. Sokszor gondoltam arra, hogy depressziós is lehetek, mert az alvásba menekültem, a drogok sose érdekeltek. Az egyetemmel a nyakamba zúdult minden, emberi kapcsolatok, felelősségek, bulik. De nem érzem magam olyannak mint bárki más. Mintha nem lenne célom, olyan mintha azt akarnám, hogy valaki mondja meg mit csináljak és akkor nem lépem meg ugyan azokat a hibákat.

19/f



2022. okt. 16. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!