Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdhetném el a stílusv...

Hogyan kezdhetném el a stílusváltást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mióta autóval járok, azóta szépen fokozatosan teljesen elhagytam magam öltözködés terén mivel hogy úgy se látja senki mibe vagyok.. 2019 tavasza óta vezetek, van egy csodálatos kis yarisom meg egy bmw-m amit ritkábban használok.

Előtte adtam magamra, sok ruhám volt meg rendszeresen jártam shoppingolni is, de ezek valahogy elmaradoztak, eltelt 3 év és kb ott tartok hogy csöves szinten jár a ruhatáram, nyáron is szakadt hosszúgatyába meg egy nyikorgós koszos nike edzőcipőbe járok van pár felsőm, melltartót meg nem hordok.. kezdek már undorodni magamtól és ezt a környezetemben már sokan meg is említették hogy nem ilyen voltam én és hogy miért hagyom el magamat ennyire.

Pénzem lenne bőven csak valahogy ellustultam teljesen.


Nem azt mondom hogy mittudomén hogy akarok kinézni, egyszerűen csak csinosan , nőiesen mint a többi lány meg nő akiket látok mászkálni az utcán.


Szerintetek mik legyenek az első lépések?


Fogjak x összeget és menjek el vásárolni a plázába új ruhákat?



2022. jún. 7. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Érdekes amit mondasz. Én is sokkal tramplibb lettem, de azért mert erre van igényem. Nekem megkönnyebbülés, hogy nincs már az a munkahelyem, ami megkívánta a precíz megjelenést. Élvezem, hogy itthon dolgozom, hogy elugorhatok a boltba egy lyukas kutyás melegítőbe is.😅 Mert ezek a dolgok véleményem szerint nem fontosak. Te hova jársz kocsival? Valahol csak ki kell szállnod. Mi az a változás, akár munkahelyi vagy akár magánéleti vagy elmebeli, ami megváltozott a kocsin kívül? Én valahogy nem látom azt, hogy ez színtisztán az autózásnak köszönhető... és szerintem a megoldásod kulcsa az egyéb változásokban rejlik. Írok még remélem segítséget, csak ezekre megvárom a reakciód.:)
2022. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
munkába meg a páromhoz járok kocsival, illetve haza a szüleimhez. :D
2022. jún. 7. 09:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a munkakör ahol mindegy, hogy csinosan jársz vagy koszosan, szakadtan? Melltartót azelőtt sem hordtál? Sminkkel hogy állsz? Párod, szüleid mit szólnak a kialakult jelenlegi stílusodhoz?
2022. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben turkálóba mennék, felpróbálnék kulonbozo stilusu ruhákat hogy miben tudod jól érezni nagad mind kényelemben mind nőiességre. Megveszel pár darabot és amikor bármelyik újat felveszed, akkor köré rittyentezs egy olyan outfitet amiben jól érzed magad. Más napokon nem. Aztán ezt a tendenciát kell odáig elvinni hogy minden nap kinézz valahogy. Pár új ruha meg jó motivacio lesz koreoltozni
2022. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, ezzel kezdem ... Én azt tenném, hogy először kitalálnám, hogy milyen ÚJ stílust szeretnék használni, ami illik a mindennapi életedhez és az alakodhoz is. Hiába mondom, hogy én bukok a női kosztümökre, ha ez neked nem jön be. Rengeteg olyan nadrág és felső létezik, ami nagyon elegánsan áll rajtad és ezek közül nyilván akad olyan is, ami napi használatra is megfelel és nem csak elegáns helyekre. Valahol itt kezdenék el vásárolni pár darabot és elkezdeném azokat viselni. Ha meg vagy elégedve a stílussal és a viselettel, a kinézettel, akkor vehetsz többfélét, ha nem, akkor cseréld ki azt, amit másként gondolsz. Szerintem kis lépésekben kezd és ha így tetszik az egész, akkor érdemes komolyabban "bevásárolni" belőle.
2022. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el barátokkal vásárolni. Aztán kezd azt hordani amiket újonnan vettél. Szervezz programokat barátokkal ahova felöltözöl csinosabban.
2022. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először én eldobozolnám az elkényelmesedős darabokat



Ha reggel ott a szekrényben a melegítő, az előszobában a papucs, akkor nyilván félálomban ez után nyúlsz reggel.



Amikor vásárolsz, ne csak darabokat vegyél, hanem gondolj bele mivel lehet felvenni, fejben gondolj ki legalább 3-4 teljesen külön összeállítást.



Illetve ha vannak bizonyos anyagok, szabások amik kényelnetlenek, ezeket ne vedd meg.

Én pl a gyapjú anyagokat nem bírom, ezeket eleve meg se veszem, különben a szekrényben csak ül.

Ha a ruháim pamutok, azt már sokkal szívesebben hordom.

A vászon kényelmes, de vasalni kell, szóval általában nincs rá idő meg energia.

A viszkóz viszont barátibb, abból sok van. Ezt csak mosáskor ki kell rendesen rázni, és nem lesz gyűrött.

2022. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) !
2022. jún. 7. 10:55
 9/10 hosaxx válasza:
0%
Házasodj meg szűlj vagy 3 gyereket majd meglátod, hogy az fontosabb. A két kocsi is jól fog jönni de lehet nagyobbra kell cserélni, hogy kényelmesen elférjetek benne. A pénzed sem fog bepenészesedni lesz mire költened.
2022. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy szívás hogy te bevállaltad , de attól én még nem fogom. Nem volt kötelező
2022. jún. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!