Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már vagy 3 éve terszik ez a...

Már vagy 3 éve terszik ez a stílus csak most jutottam oda hogy változtassak csak félek a változástól kicsit meg hogy jó lesz-e?

Figyelt kérdés

3 éve tetszik ez a stílus és most jutottam oda hogy meg valósítsam csak félek a változástól és a reakcióktól 😄


Pár szó rólam:

------------------------

Én egy 20 éves fiús leszbikus lány vagyok.

Rövid barna haj, barna szem, kicsit kerek fej és az orromba van egy piercin. Egyébként most jutottam elnoda hogy megszerteném növeszteni a hajam de az most lenyegtelen, de akit érdekel szívesen leírom😄


Stílus ami nagyon tetszik:

----------------------------------

Nekem most nagyon bejön ez a hátrafordított baseball sapka. Pólóból inkább egyszínű vagy ilyen kisebb mintás pólóz tudnák elképzeni magamnak. Nadrágból meg ilyen szűk farmert vagy mackónadrágot nyárra meg ugyan rövidnadrágnak farmert vagy ezt a melegítő rövidnadrágot. Cipőnek meg ezt a fekete fehér Vans cipőt.


Esetleg tudtok valami tippet vagy tanácsot adni hogy ez jó-e így vagy inkább más fajta nadrágokat vegyek vagy valami?


Plusz a sapka marard anélkül nem tudom elfogadni magam és nem tudok önmagam lenni csak félek attól ha hátra fordítom hülyének néznek vagy leszólnak miatta pedig tudom hogy jobban érezném magam😅


Bocsi ha valamit elírtam vagy rosszúl írtam csak kicsit kapkodtam de ha valami nem egyértelmű szívesen leírom 😅


Linkeket meg nem tudom működnek-e 😄


Itt van pár kép hogy képzelem el magam:

------------------------------

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. febr. 21. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nincsen vele problémám, de nem is állítom, hogy az esetem biszex lányként.😅
2022. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ne félj a változástól, nem fognak megszólni a baseball sapka miatt.


Nekem bejön.

2022. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Rohadt jó ez a still.😃

A sapit leszámítva,nálam is ez a nyerő.

2022. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 EgyCseppaTengerből válasza:
94%

Nekem leszbikusként tetszik. :)

29/N

2022. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan változtasd meg, biztos lesz olyan lány akinek tetszeni fogsz:D
2022. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon bejön. 😍 Instán is folyton hasonlókat keresek. 🙂
2022. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!