Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Ez normális...

Mi a baj velem? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Mostanába ha csak egy kicsit is iszok, teljesen elmegy az eszem.És furcsa dolgokat csinálok.

Régebben egyáltalán nem volt így.

De most..sírok, ha van a fejembe és hülyeségeket beszélek, aztán józanon nem is nagyon emléxek a tetteimre.

Szerintetek mitől lehet ez?Lelki oka van vagy mi?Egyébként van egy enyhe pánikbetegségem már rég óta, de nem hinném hogy köze lenne ehhez mivel régebben nem jött ki rajtam ez az "bekattanás", csak vagy 1 hónapja.Bepánikolni nem szoktam ilyenkor...Elmegyek hétvégén szórakozni, és iszunk barátokkal, és akkor mindig ez van.És utána mesélik miket beszéltem csináltam:(

Légyszíves segítsetek, és csak értelmes választ adjatok.Eléggé kétségbe vagyok esve.

23/L


2010. szept. 25. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholos cuccokat. Ilyen egyszerű. Egy nőnek amúgy sem áll jól a részegség (és akkor még enyhén fogalmaztam).
2010. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jóó igazad van de én nem sokat iszok meg csak ha megyünk vmerre..abszolut nem részegre..és mégis ez van.

Régen még lázadó koromba sokkal többet ittam partykkor...akkor meg semmi bajom nem volt szal nem értem

Valami oka ennek kell hogy legyen miért történik ez velem.

2010. szept. 25. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
nem kéne seggrészegre inni magad és nem lenne emlékezetkiesésed
2010. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyi az a nem sok? mindenkinek más a mérték....
2010. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

seggrészeg??hmm..mert te tudod..megmondtam hogy KICSIT ..egy pohár pezsgő és kész!nekem már annyi is elég..és nem az van hogy nem bírom a piát...

ne nézzél már ennyire idiótának, hogy azért irnék be ha hulla részegen nem emlékeznék semmire...

azért van egy KIS

2010. szept. 25. 08:39
 6/10 A kérdező kommentje:
külömbség sztem...
2010. szept. 25. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, eleve van egy alapbetegséged, a pánikbetegség. Még ha nem is nagy mértékben de mégis. Ez is egy idegrendszeri betegség, arra pedig az alkohol csak olaj a tűzre. Próbáld meg ne igyál, vagy csak nagyon keveset. Az alkohol felerősíti az ilyen betegeknél a az idegrendszeri reakciót, Nem emlékszel, stb. Előzd meg a nagyobb problémát. Tudod a nem kezelt pánikbetegség idővel olyan tüneteket tud produkálni, amire nem is gondolsz. Légy bölcs, hiszen nagylány vagy már.
2010. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

08:45: Köszönöm szépen

Akkor ezek szerint el kellene mennem orvoshoz?

Csak akkor jön rám a pánik ha idegen helyen vagyok hoszabb távon, vagy ha fáradtan megyek valahova és egyedül vagyok, de lenyugtatom magmat elterelem a gondolataimat.Szükséges lenne valami gyógyszert szednem?

2010. szept. 25. 08:57
 9/10 orsybaba88 ***** válasza:

velem is ez volt, nagyon sokszor nem emlékeztem, mit csináltam részegen, és majdnem elvesztettem a páromat emiatt. Aztán úgy döntöttem, h Ő fontosabb nekem, és azóta nem iszom, egyáltalán nem járok bulizni, stb. Ez több, mint fél éve történt.

ki lehet bírni, bár néha nagyon rám tör a vágy, h elmenjek v.hova. Egyszer voltam is a barátnőmmel discoban, azóta semmi.

amúgy v.színűleg valami tudat alatti probléma lehet a háttérben. Sz.tem nekem az, h túl sok mindent fojtok el (érzéseket, ösztönöket), és részegen, ha gyengül a kontroll, akkor előjönnek.

a saját életedben azonban neked kell tudni, mi a baj. Remélem sikerül megoldani, és el tudsz járni bulizni!!!!!!!!4

2010. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

09:27

Köszönöm szépen hogy megosztottad velem.

Detto ugyanez velem is..Sok mindent elfojtok..és ha iszok már rögtön az jön ki, ami nagyon rossz.Szal akkor most már értem, a lelki világomat kell helyre tennem és akkor biztos hogy nem sűrűn lesz velem ilyen.

köszönöm még egyszer sokat segítettél

2010. szept. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!