Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog ez? Mi lehet...

Normális dolog ez? Mi lehet velem? Bőv lent.

Figyelt kérdés
már napok óta, esténként fura dolgok történnek velem. esténként, olyan hangot hallok, mint a kőr című filmben, az a gyerek, azt a rekedt hangot adja ki magából. olyat hallottam, de ezt a filmet már nagyon régen láttam, meg is feledkeztem róla. tegnap nem is tudtam mihez hasonlítani azt a hangot éppen. A másik, meg hogy mintha egy pillanatra feloltódott volna a fejem fölötti villany. Meg mintha valaki az ajtó kilincset megrántotta volna, és nagyonnagyon olyan érzésem van esténként hogy figyelnek az ajtóbol továbbá az ablakból..nagyon bevoltam ijedve:/ mi lehet ez?:| 15/L
2011. jún. 22. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Míg volt iskola, nem tapasztaltad ezeket?
2011. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nem volt ennyi minden.. annyi volt, hogy mindig azvolt bennem akárhol vagyok, hogy valaki figyel..
2011. jún. 22. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen a családi légkör otthon? Vannak barátaid, testvéred? Milyen tanuló vagy?
2011. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég rossz.folyamatos veszekedések, nap mint nap.Mindenért én vagyok a hibás, engem tolnak le. barátok.. hát van két lány, de sokat csalódtam bennük meg ilyenek, szoval bízni nemigen tudok se bennük, se senki másban igazán.nem tekintem őket barátnak. ugygondolom nem is igazán számíthatok rájuk, elhanyagolnak, márpedig nekem szükségem van a törődésre, szeretetre meg az ilyen általános dolgokra, de nem kapom meg. van két testvérem, egyik már külön él, mindkettő idősebb nálam.

sokat rontottam az iskolában. most is, ha nem puskáztam volna végig az utolsó 2 hetet, megbuktam volna megint

2011. jún. 22. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha nagy gondot okoz eme problémád, fordulj a háziorvosodhoz, és ha nem akarod hogy megtudják a szüleid, nem fogják. valószínű, a doki továbbküld esetleg egy pszichológushoz.
2011. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
járok pszichológushoz a környéken, és pestre is.. csak nemtudom mi lehet ez.. tartok tőle hogy ez valami skizofrénség előzménye.. nem szeretném, csak tartok tőle
2011. jún. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!