Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom fájdalommentesen...

Hogy tudom fájdalommentesen eltörni a lábam?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy viccnek hangzik de nem az.Légyszi válaszoljatok komolyan nagyon fontos lenne.A bokám akarom vagy valahol ahol kevésbé fáj de ok arra hogy ne menjek suliba.
2010. szept. 24. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a tanácsok jók, a kérdés hülye. ugye nem gondoltad komolyan, hogy egy törés fájdalom nélkül jár? és nem is biztos, hogy rendbe lehet hozni.

semmi nincs fontosabb, mint az eglszslged, a hüly esul imiatt meg egy törés?? ne csináld már..

vannak egyszerűbb betegségek is, amik miatt már nem mehetsz suliba.

2010. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

19:23

Nem debreceni vagy véletlenül?:D

2010. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kitti0816 válasza:
100%
Hidd el ha eltörnéd a lábad és egésznap otthon ülnél a seggeden, szívesebben mennél iskolába.De ha annyira nem akarsz bemenni van sokkal egyszerűbb megoldás minthogy eltörd a lábad...Például beteszed a hőmérőd a teádba vagy akármi.
2010. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Am az csak duplán szívás ha eltöröd, mivel ha úgy sikerül, hogy hónapokra kiesel a suliból lehet hogy évet kell ismételned.. az jobb lesz?:S
2010. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fájdalommentesen sehogy. Ha annyira el akarod törni, ejts rá vmi nehéz tárgyat a lábfejedre, mondjuk egy kézisúlyzót. De lehet, hogy túl jól sikerülne, szilánkosra töröd vele a csontjaidat, műteni, csavarozni fogják a lábadat, hónapokig injekciózhatod magad a hasadba trombózis ellen, ráadásul egész életedre megmaradhat a sérülés nyoma, szóval én meggondolnám.... :)


Ám ha neked, ez hiányzik... :)

2010. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem hiszem hogy fájdalommentes, de úgy tudom hogy ha éjszakára betekered krumplihéjjal és reggel megpöckölöd vagy megpaskolod, akkor eltörik a csontod,

Ha már vagy olyan hülye, akkor szenvedj nyugodtan :D

2011. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kicsi gangs válasza:
hello sztem hülye én 10 éve küzdösportolok ( thai box) melete bmx és deszka és én lényegés elbasztam az egész életem mert egyzer ugy törtem el a térdem hogy 5 ször megmütötték és nem az igazi platina van benn és midnen nap fáj a lábam miatta semmitse tudok ugy csinálni se rugni se mozogni és csak 19 éves vagyok pontosan 4 szer volt ltörve a lábam 2 szr kezem és 1 szer a vállam és hidd el nem egy jo nm tudom hogy hány éves vagy de sztem nem gondoltad át hogy mivel já ez 1. ugy fj hogy beszarsz 2. nyomorék lehetsz egész életedre 3. ha ugy töröd el levágják a lábad ha ez kell neked hivj fell keress fb-n csak irj üzit és eltöröm én neked a lábad szivesen !!!!!!!!
2012. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!