Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom fájdalommentesen...

Hogy tudom fájdalommentesen eltörni a lábam?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy viccnek hangzik de nem az.Légyszi válaszoljatok komolyan nagyon fontos lenne.A bokám akarom vagy valahol ahol kevésbé fáj de ok arra hogy ne menjek suliba.
2010. szept. 24. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Te hülye vagy....
2010. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
baszottul hülye vagy
2010. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Osztom az előttem szóló véleményét.
2010. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
28%
úgy hogy fogsz 1 pisztolyt rálősz aztán a fejedre is egyet és megvan oldva.. idióta
2010. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
89%
Életed végéig bánni fogod+lehet,hogy soha nem jön rendbe.Inkább színlelj megfázást,vagy bármi mást.
2010. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Elmész az állatkertbe, bekéredzkedsz az elefánthoz, hogy megkéred, hogy lépjen a lábadra. Most volt a Monkban, és ott müködött. De azért biztos egy kicsit fáj. De ha fejedre lép rá, akkor még tutibb hogy nem kell suliba menned.
2010. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
87%
Józanul nem begyógyserezve a törés fáj. Gondolom nem egy nyílt sípcsonttörésre vagy egy életveszélyes combnyakra gondoltál, hanem lábujj, sarok, ilyesmi. Hm. Próbáld kalapáccsal, de hagyd ki a tízdekással az egy-két próbaütést, húzódj rá a bontókalapács témára. Ird meg az eredményt, kíváncsian várjuk!
2010. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
90%

Érdekes, hogy ez pont hétvége előtt jutott eszedbe :D

De most komolyan ne adjatok neki ötleteket, mert kinézem belőle, hogy megcsinálja xD

2010. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
tedd bele folyékony nitrogénbe, majd kalapáccsal bässz egyet a sípcsontodra, nem fogsz érezni semmit
2010. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért jó neked, hogy eltöröd a lábad? Nem kell suliba menni. Kívánom, hogy az legyen a legnagyobb gondod, hogy suliba kell járnod. (Ha valamilyen probléma, és nem lustaság miatt nem akarsz menni, akkor nem szóltam.) De gondolj bele. Ha eltöröd a lábad nem tudsz menni. Fájni fog. Nem lehet fájdalommentesen eltörni, és nem csak a törés pillanatában fáj. Nekem a kulcscsontom volt eltörve, de még akkor is zavart, hogy mindenki kiszolgált, körülugrált, és, hogy nem tudtam minden egyedül csinálni. Most ez még rosszabb lett volna, ha a lábam tört volna el. Szerintem, hagyd az egészet, élvezd, hogy egészséges vagy. :)
2010. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!