Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok ilyent? Részlet...

Tapasztaltatok ilyent? Részletek alább.

Figyelt kérdés

Nemrégen észrevettem egy babszemnyi kemény valamit a mellemben. Másnap reggel nem találtam.

Estére újra találtam, az egyikben kettőt is. Reggelre aztán mind eltűnt. Egész hét végén nem voltak. Tovább figyeltem, és rájöttem, hogy mindig alul vannak, körivben, ahol a melltartó merevítője van. Otthon mindig melltartó nélkül vagyok, reggelre ezért tűnik el és hét végén ezért nem jelentkezik. Elég nagy a mellem, D-s kosárba éppen csak belefér, és mindig ott jelentkezik egy-két hosszúkás csomó, ahol a merevítő van a melltartóban, valószínű a súlya miatt itt nyomódik legjobban. Régebben évente jártam szűrővizsgálatra, nem volt semmi probléma. Most a koronavírus miatt 3 évet kihagytam. Nem tudom mik lehetnek ezek a csomók.

Tapasztaltatok ti is ilyent? Írjátok meg, ha valamit tudtok. Elmegyek orvoshoz, de addig is tájékozódni akarok, hogy ez egyedi eset-e nálam, vagy egy mindennapos, másnál is előforduló dolog.



2022. máj. 15. 22:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Nem kaptam senkitől választ, de azért leírom, hátha más is tapasztalt ilyent.

Voltam orvosnál, de nem talált semmi kórosat a mellemben. Nem tudott mit mondani rá, csak annyit, hogy figyeljem, és csak akkor vegyek fel melltartót, legjobb ha merevítő nélkülit, ha olyan helyre megyek, ahol nem érezném jól magamat melltartó nélkül. Ügyeljek arra, hogy ne nyomódjon a mellem, például ne aludjak hason fekve. A férjem imádja a melleimet, azt mondta a doki, hogy nyugodtan foglalkozhat velük, csak ne durván szorongassa. Ha nem múlik el a csomó egy-két napon belül, akkor azonnal menjek vizsgálatra.

2022. júl. 28. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!