Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni alkohol...

Hogyan tudnék segíteni alkoholista édesanyámon?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, édesanyám majdnem a hét minden napján megiszik 1+ liter bort. Már 2-3 éve rendszer nála, de feladatait ellátta és nem volt vele nagy gond, persze rossz volt ránézni. De mostmár egyre lejjebb van, gyakran ha hazaérek már ki van ütve, a feladatait sem látja el (kb. 10 éve munkanélküli, nincs sok dolga), illetve már gyakran balhézik is és olyankor hetekre elmegy, majd hazajön és mintha mi sem történt volna folytatja. Nem tudok vele beszélni én sem, édesapám sem. Mit lehet tenni ilyenkor? Nem hajlandó beismerni, hogy alkoholista, teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy hassak rá.

2022. ápr. 5. 21:53
1 2
 11/11 MaciLaci86 ***** válasza:
Hogy honnan van pénze hiába nincs 10 éve munkája? Anyám egész életében munkakerülő volt soha nem dolgozott max egy hónapot egész életében de olyan jól tudott mindenkit manipulálni meg minket is hogy nemcsak hogy eltartottuk de még pénzeltük is.
2022. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!