Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő, míg kialakulnak...

Mennyi idő, míg kialakulnak az arcon azok a jelek, amik az alkoholistákra jellemzőek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Körülbelül 7 hónap kemény mindennapos ivászat is elég. Előjön a püffedt arc, piros kifejezéstelen tekintet, azok a piros vérerek arcon mindenhol. Számít persze mennyit iszik napi szinten, mit mivel stb. Később egyre kevesebbet fog enni mert nem kívánja az ételt úgy, szépen lefogy és vékony lesz, de a hasa nagy lesz mert az alkohol is kalória. Az alkohol bontja az izmokat is egyébként.
2022. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az aki így néz ki, az mindennap iszik?
2022. márc. 14. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lóf.szt, évek óta iszok minden nap (nem vagyok rá büszke, csak tényként közlöm), és senki meg nem mondaná... A testfelépítésem ugyanaz, mint mielőtt rákaptam volna, nem fogytam egy dekát se, nem is híztam, az étvágyam még jobb is, mikor felkelek másnap reggel alacsony vércukorszinttel, kajásan (konkrétan a piálás miatt szoktam rá arra, hogy reggelizzek, egyébként ha 1-1 nap nem iszok, vagy nem annyit, akkor nem kívánom a reggelit).

Se vérerek, se piros szemhéj, se puffadás.

2022. márc. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!