Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok büdös? Mi okozza,...

Miért vagyok büdös? Mi okozza, és mit tudok csinálni ellene? Valami szervi probléma lehet?

Figyelt kérdés
HAsználok dezodort, mégis érzem hogy bűzlök! Nem a dezodor hibája, mert ha a hónaljam szagolom, az nem büdös! Akkor mim bűzlik?
2008. dec. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Zuhanyzol naponta?
2008. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Az hogy mi büzlik,azt neked kellene érezned!

Nemi szerved,szàd,honaljad,hajad...

Naponta zuhanyozz,hasznàlj testàpolot,honaljdezodort,moss fogat,hajat minimum hetente egyszer,lehetöséged szerint heti kétszer.

Alsonemüt naponta,akàr kétszer is vàlts.

Zoknid legyen szintén gyakran vàltva,minél kevesebbet legyen a làbad zàrt cipöbe,nehogy az is beizzadjon,max . hintöporozd.

Kezet moss minden evés elött,utàn,wc utàn rendesen töröld meg magad,ha lehet nedves popsitörlövel.

Ezek utàn is büdösnek érzed magad?

Menj el egy szakorvoshoz,mert akkor valoszinüleg betegséged van.

2008. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Más is érzi a környezetedben? ezt fontos lenne tisztáznod.

Egyébként lehet, hogy a gyomrod rossz, és annak a felpárolgását érzed

2008. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pamut ruhakban jarsz, vagy muszalasban. Mert a muszalas zokniba, puloverbe nagyon belehet budozodni, az teny.

Szerintem ha mindennap zuhanyzol, es pamut zokniban, poloban, puloverben jarsz, es gyakran valtod a ruhaidat, mondjuk naponta, akkor nem tudom mi a baj.

De viszont ha csak dezodort hasznalsz, a ruhaid nem tisztak, es nem is zuhanyzol naponta, akar reggel, este is, akkor fogalmam nincs mi lehet a buz oka. Ilyen meg nem hallottam.

De ne csak dezorort hasznalj, mert ha nem zuhanyzol, hanem csak dezorort fujsz, akkor egyertelmu a budosseg!

2008. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hu, eleg zagyvasag lett az utolso 2 mondatom.

A lenyeg a mindennapi akar ketszeri ZUHANYZAS, es tiszta ruha, valamint dezodor.

2008. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod sem izzadós? Egy barátnőmnek mindig tömény hónaljszagú a haja, miután összebújtak a párjával. Bevackolja magát a pasi hóna alá, aztán nem lehet megmaradni mellette. Szalad is mindig hajat mosni.
2008. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes mert nekem is hasonló a problémám. Fördök rendszeresen és mégis a hónaljamból írtó kellemetlen szagok csapnak fel.
2008. dec. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orrodból is jöhet, nekem is az a problémám :(
2016. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!