Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is nagy felelőtlenségnek...

Más is nagy felelőtlenségnek érzi a maszkviselés eltörlését?

Figyelt kérdés
Hétfőtől eltörlik a maszkviselést mindenhol. Én ezt hatalmas felelőtlenségnek tartom, hiszen a megfertőzések száma nem csökken és még itt van a menekülthelyzet is. Ki tudja, hogy ezek az ukránok mennyire hozzák be és robbantják be jobban a járványt.
2022. márc. 5. 10:32
 1/9 anonim válasza:
96%

Akkor húzz a rettegő fejedre vagy 8-at, még álmodban is.

Anyám..

Megint egy vitaindító kérdés..

2022. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Én igen. és nem csak a covid miatt. Ukrajnában nem veszik olyan komolyan a védőoltásokat. Nemrég kanyaró járvány is volt náluk, és most ingyen, szabadon tömegközlekedhetnek.


Sajnos az oltásaikat nem lehet leellenőrizni. Úgy érzem itt hamarosan nem a covid lesz a legnagyobb probléma. Én nem fogom levenni a maszkot.

2022. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem érdekel. A legtöbb ember kezét nem mossa meg Wc után.
2022. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, én továbbra is veszek fel ha úgy látom, a kezemet mindig is fertőtlenítettem bevásárlás után, ha más nem veszi fel a maszkot az engem nem zavar.


Feleslegesnek látom erőltetni, főleg ha pl egy áruház tök üres (sokszor járok így), vagy pl valaki irritál a viselése...

2022. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Rajtam három oltás után enyhe taknyolással végigment a covid. Férjem ugyanez, a babánk két napig lázas volt, aztán mintha elvágták volna. Szóval nem, én már nem félek ettől az egésztől, örülök a könnyítésnek.
2022. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg eddig is felesleges volt a maszk. Nem vagyok beoltva, tobb kollega es a fonok is volt covidos, megsem kaptam el. Felfujjak ezt az egeszet, egy sima mezei influenza tobb aldozatot szedett. Figyelemelterelesre volt csak jo. Most a haborura figyel mindenki, rogton lejart lemez a covid.

De ha szeretnel, felolem hordhatsz gazallarcot is. :)

2022. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, máshol is feloldották már a korlátozásokat, lecsengett az utolsó hullám, várható lépés volt.
2022. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj, de az omikron egy nátha. Konkrétan. A tünetei is azok és alig veszélyes, ez sok ország tapasztalata és sok ország töröl el minden intézkedést vagy tervezi ezt.

Igen, az ukrán menekültek között is lesz omikronos. ÉS? Az étteremben vagy a kocsmában is van a magyarok között is (én is ott kaphattam el, e kettő között valamelyikben).



Ettől még én például gondolkozom, hogy tömegközlekedésen továbbra is hordjam, fogékony vagyok a felsőlégúti fertőzésekre és a legtöbb után hetekig köhögök hurutosan.

2022. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annak. Ha te szeretnéd, nyugodtan hordhatod továbbra is, nem tilos.
2022. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!