Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholistának számítok?

Alkoholistának számítok?

Figyelt kérdés
Napi 4-5 sör, és 2-3 feles pálinka. Ez az alap nálam egy nap, ettől csak több lehet. Munka közben nem hiányzik a pia, de ahogy hazaérek innom kell. Ha barátőm délutános és késő este jön haza, akkor többször előfordul egy héten, hogy lemegy akár 8-9 sör, és 4-5 pálinka délután, mire ő hazaér, én már alszok. Időnként mondja, hogy olyan szagok vannak a lakásban, mint egy szeszfőzdében. Visszafordítható ez még, vagy menjek elvonóra? Nem tudom megállni, hogy ha hazaérek ne igyak, már próbáltam, 1 napig bírtam.

2022. febr. 19. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos, hogy alkoholista vagy.
2022. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mióta iszol igy és minden nap?
2022. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12:

Ennyit kb. egy éve, és minden nap.

2022. febr. 21. 04:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem fosod végig az életedet?
2022. febr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
49%

Szia Boztos hogy az vagy alkoholista.

Adiuktológus,vagy pszichológushoz érdemes volna el látogatnod.Ők szakemberek és ha nem érzed hogy alkoholista volnál ők majd meg mondják neked.És ha akarod segítenek is.

Csak okosan!

Alkohol öli az emberi kapcsolatokat(párkapcsolarot),butít ami tartós is lehet és nyomorba dönt.

2022. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"a nem érzed hogy alkoholista volnál ők majd meg mondják neked." - LOL, itt megmondta most vagy 10 ember kapásból hogy az
2022. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!