Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholistának számítok ha...

Alkoholistának számítok ha enyhébb megfázás esetén előnyben részesítem a mézes pálinkát a gyógyszerekkel szemben?

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a torkom és a fejem is fájt, valamint olyan kótyagos voltam. Elmentem dokihoz, felírt normaflore-t meg szopogató tablettát meg még valamit, de mivel ma nem tudom kiváltani, ezért ittam egy méz-pálinka keveréket és azon gondolkodom hogy kell -e a gyógyszer.

2014. szept. 24. 10:15
 1/2 csabika1971 ***** válasza:

Alkoholizmus = függőség. Ez annyit tesz, hogy napi szinten alkoholizálsz. És ha nincs meg a napi pia akkor remegsz érte és minden bajod van.

Az az ha csak nem vagy éppen ez miatt "állandóan" megfázva, akkor nem vagy alkoholista. Mert ha még ha havi egy alkalommal is fogyasztasz belőle ekkor sem. Csak ne legyen a dolog állandó és rendszeres.

2014. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fejfájás leggyakoribb oka a dehidratáltság. Ezt persze nem mondják a dokik, inkább tablettával tömnek. Jobban jársz a pálesszel.
2014. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!