Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A diákoknál (mindkét nemnél...

A diákoknál (mindkét nemnél érdekel) ilyen éves vizsgálatoknál mit néznek meg? Hogyan és miket vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Engem ilyen évenkénti vizsgálatra még nem hivtak,de állítólag majd lesz.mennyire kell levetkőzni?,mert valahol ijjesztgetnek vele.
2010. szept. 9. 18:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mármint pénisz vizsgálat és 8.-as vagyok,azt mondták most meg a többiek,hogy nem lesz,de sose lehet tudni,mindig szívatnak minket,de nem szeretném.Szóval nálatok ha volt,mit csináltak?És középsuliban már nincs ilyen úgye?
2010. szept. 12. 18:13
 12/16 Makikaa válasza:

Amit leírtam csak az lesz. Lányoknál nem tudom, hogy mi lesz, nem hinném, hogy vizsgálják, hogy tapintható-e valamiféle elváltozás náluk, én ilyenről nem hallottam osztálytársaimtól.

Amúgy ne izgulj, semmi extrém, nem lesz semmiféle broki vizsgálat, csak megkérdezik, hogy megvan-e mind a 2 golyód, de gondolom az nem nagy cucc.:D Ennél több nem lesz...

A sok baromnak meg ne hidd el amit mondanak, csak direkt be ijesztenek vele, rémisztgetnek, de semmi ilyen nem lesz hidd el.

2010. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
marikaanak igaza van, egyebkent is, ha a peniszedet ne adj isten prosztatadat vizsgalna az orvos, az sem lenne rossz... ugy sem egymas elott csinaljatok, es jo lenne ha tudatositanatok, hogy csak azert csinaljak h ellenorizzek h minden rendben van e, en emlexek mikor mentem alapsuliba doki ellenorizte a makkomat meg a hereimet... inkabb nezze a cuccost mint utana le lasosn valamit:D dokinak se a vagyalma h kisgyerekek peniszeit nezegesse:P + csajoknak majd ott lesz a nogyogyasz az is eleg durva lehet, de hat szinten csak a javukat szolgalja, nem kellene felnetek semmi nagy cucc amugy is van orvosi titoktartas:P
2010. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nyugi, nem mérik meg a péniszed hosszát. megmogyoróznak hogy lássák a golyóid és a mellékherék jó helyen vannak-e vagy h egyáltalán vannak-e és megkérdezik hogy a bőrt le tudod e húzni a makkodról (azt nem szokták megnézni, elhiszik, ha igent mondasz). ezeket azért kell megvizsgálni, hogy minél előbb észrevegyék a rendellenességet, ha van. amúgy meg születéskor is megnézték, szal valójában egyszer már átestél ezen. ha egyszer már sikerült, most is menni fog :)
2010. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja és az ilyen intim jellegű vizsgálatoknál nem csoportosan mentek, hanem mindig egyesével!
2010. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,de nem valószínű ha lesz is ilyen herevizsgálat hogy engedem,kérdezni kérdezhet,de mást nem engedek,leszállni meg már kiskoromba leszállt a golyóm,meg még ovis koromban voltam ilyen ultrahangos vizsgálaton és ott is minden stimmelt,szóval azóta sincs semmi gondom vele.Olvastam,meg a többiektől is hallottam,idősebb haveroktól,semmi következménnyel nem jár,ha nem engedem,mármint nem írhatnak be,több haver sem engedte.Ha nekem ez sza. érzéssel jár,akkor nem engedem,mondhatnak nekem bármit.Abban meg igazad van,hogy születéskor már megnézték,meg kiskorban,de azért megint más 14 évesen ha nézegetni,meg taperászni akarnak,1-2 évesen egy csomó mindenki látja logó tökkel az embert,de iskoláskorban már más.Azt gondoltam nem mérik le,az már valami perverz dolog lenne.Egyszerűen minden rendben van,ha meg baj lenne,akkor valami urológushoz mennék.
2010. szept. 13. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!