Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vizsgálnak meg ortopédián?

Hogyan vizsgálnak meg ortopédián?

Figyelt kérdés

elküldtek minimális bordapúppal, de félek h gyógytesis leszek

egyáltalán milyen vizsgálat ez?

am nem is vettem észre h fájna a hátam v vmi


2010. okt. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
röntgen + kézzel taperálják a csontjaid...a gyógytorna nem fog megártani
2010. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont: félmeztelenre vetkőzöl és átnézik a csontjaidat, kicsit hajolgatsz erre-arra, hogy jobban kidomborodjanak a bordáid. Aztán készítenek egy röntgent és kész is.

A gyógytornától pedig ne félj, a fiam pl. saját akaratából járt, mert jófej volt a tanár és sokat ökörködtek. Híre ment a suliban és hirtelen rengeteg gyereknek fájt a háta :=).

2010. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem régen bugyira kellett vetkőzni. Nem tudja valaki, hogy ez még ma is így van-e? Mert nekem is kell menni nemsokára, de már nem vagyok gyerek, hogy egy gerinc vizsgálatra szivesen majdnem pucérra vetkőzzek.
2010. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem vetkőzöl le, akkor hogy látja a doki a csontjaidat??? :-o...amúgy általában felsőtestről kell vetkőzni, ha csak gerincprobléma van
2010. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azt kérdezem, hogy a nadrágot is le kell-e venni? Valahogy gondoltam, hogy a felsőt igen. Nekem lúdtalpam is van, de valahogy nem értem, hogy miért veteti le a nadrágot is a doki, ha a gerincet nézi.
2010. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én nem magától a gyógytesitől félek, hanem az a gondom h városi suliba járok, és nálunk egy héten 4-szer van gyógytesi, de csak a hetedik órában, ezért ha nekem is mennem kell akkor mindennap egyet kivéve hatkor érek haza

ezért is nem akarok

meg igazából nem is fáj a hátam meg semmi

2010. okt. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!