Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A diákoknál (mindkét nemnél...

A diákoknál (mindkét nemnél érdekel) ilyen éves vizsgálatoknál mit néznek meg? Hogyan és miket vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Engem ilyen évenkénti vizsgálatra még nem hivtak,de állítólag majd lesz.mennyire kell levetkőzni?,mert valahol ijjesztgetnek vele.
2010. szept. 9. 18:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,de a lány ismerőseimet is érdekli mire számítsunk.Csak normális válaszokat ha lehet.
2010. szept. 9. 18:43
 2/16 anonim ***** válasza:
vérnyomás, légzés-vizsgálat, testsúly, magasság-mérés,
2010. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hú akkor megnyugotam,mert állandóan szívatnak minket,meg annyi mindent hallottam már,hogy valahol mik vannak.Valaki azzal szívat,hogy teljesen le kell vetkőzni,akkor ez csak kamu.
2010. szept. 9. 18:51
 4/16 A kérdező kommentje:
ez nem iskolaivizsgálat,már ha egyáltalán lesz ilyen,hanem egy adott körzeti orvoshoz renelik ki az embert.De már semmit nem lehet elhinni.
2010. szept. 9. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:
általánosban ellenőrizték nekünk azt is, de itt nem
2010. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Remélem nálunk nem akarják,nekem azt mondták azt inkább 5-6.-ban szokták.De azt sem tudom hogyan zajlik,meg hogy olyankor jön e külön orvos,és hányan vannak bennt,meg mennyire kell levetkőzni,hogy ilyenkor előbb vannak gondolom a sima vizsgálatok és csak utána van ez,de olyankor felöltözhet az ember v. ott áll egy pucéron?-mert azt nagyon égő lenne.Szerintem ha lesz is ilyen nem engedem,nem kényszeríthetnek rá.

Szóval elvileg a legrosszabb esetben ez fordulhat elő!

A csajokat meg az érdekelné,hogy náluk mi fordulhat elő szintén a legrosszabb esetben?-Azt tudjuk hogy ha akarjuk nem kell engedni,nem azt nem hogy mit is csinálnak pontosan,hogyan zajlanak a dolgok.

2010. szept. 12. 16:42
 7/16 A kérdező kommentje:

Már mint azt nem tudjuk hogy hogyan is zajlanak a vizsgálatok pl. azt hogy egyesével megyünk e be,jön e ilyenkor külön orvos,van e valamiféle függönnyel elválaszott rész,hogy az orvoson kívül az aszisztens ne lásson,meg hány aszisztens van ilyesmik.Hogyan is vizsgálnak meg pontosan,mit kell csinálni,mert mindenki mást mond,valaki azt mondja hogy a sima vizsgálat után,fel lehet öltözni, és utána csak a nadrágot kell lehúzni.A csajok mellvizsgálatról olvastak hasonló oldalakon és ők sem tudják mit is csinál a doki ilyenkor.


Bocs előzőleg kicsit bonyolultan,érthetetlenül fogalmaztam.De nagyon remélem semmi ilyen nem lesz,maradunk a sima vizsgálatnál,de jobb ha felkészülők,hogy mik lehetnek.

2010. szept. 12. 17:05
 8/16 Makikaa válasza:

Fiúk egy szál alsógatya, csajoknál bugyi, és melltartó marad fent. Más nem.

Vérnyomást mérnek, súlyt, magasságot, hallást(felveszel egy fülest, és integetni kell a kezeddel, hogy melyik oldalt hallod a csipogást), látást.

Azt hiszem, hogy ennyit mindössze. Egyébként bennem is volt egy kis izgalom 9.-be, de semmi komoly nem volt, szóval nyugi.:D

2010. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Makikaa válasza:
Jajj igen, és még nézik a gerinced(összetett lábbal állsz, és előre kell hajolnod, és végigtapogatja a védőnő,orvos a hátad. Egyébként légzést nem nézik, legalábbis nállunk eddig nem nézték.
2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem és ilyen pnisz vizsgálat akkor nincs,ha van mit csinálnak?Nálunk még nem volt,én ettől tartok a legjobban a lányok meg a melltapitól.
2010. szept. 12. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!