Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Golyó az alsó állkapocsnál?

Golyó az alsó állkapocsnál?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta, akárhányszor a bal állkapcsomhoz nyúlok, ott van egy golyó, amit az ujjaimmal mozgatni is tudok. Kb. 4-5mm lehet. Voltam már fogászati röntgenen más miatt, de ha gáz lett volna szóltak volna, úgyhogy nem parázom, csak érdekel, hogy mi lehet. Nem találok googlen keresztül semmit.
2022. jan. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A bal állkapocs elég tág fogalom. Kívül vagy belül tudod kitapintani? Valószínüleg ártalmatlan dologról lehet szó, ha gyerekkorod óta ott van és mégsem okozott problémát.
2022. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz ennyiből behatárolni, de elsőnek a nyirokcsomókra gondolnék.
2022. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát konkrétan van az állkapocscsont és majdnem középtájon van ez a golyó. Be tudom mozdítani fájdalommentesen, de kívül van alapvetően. Konkrétan tudom mozgatni az állkapocscsontom körül.
2022. jan. 14. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor zsírgörcs, izomcsomó, nyirokcsomó vagy valami hasonló ártalmatlan dolog. Ha mozgatható az mindig jót jelent.
2022. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!