Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van ellenanyagom covidra...

Ha van ellenanyagom covidra (a patikus szerint elég sok, nagyon jó eredmény) akkor az mit jelent? El sem kaphatom elméletileg, vagy ha elkapom könnyebb a lefolyása? Melyik a nagyobb valószínűség, elkapom vagy nem?

Figyelt kérdés
Itt Szlovákiában, pár patikában van egy gép, amivel meg tudják nézni az ellenanyagot, ujjból vesznek vért, és az alapján. Nem tudom ezt miben mérik, nekem majdnem 16 jött ki, amit átváltott 5 fölé, aztmondta egy fölött már van ellenanyag. Már az egy is jó. Átváltva gondolom. Tegnap voltunk egyik ismersünknél, kiderült, hogy a lánya pozitív, az unokák ott voltak már keddtől, és csak tegnap(csütörtök) tudták meg. Nem tudom, hogy a gyerekek pozitívak e vagy sem, de kb 1 órát ott voltunk. Nem tartom magunkat felelőtlennek, mert nem járunk sehová(tavaly nagyon sok embert elvett tőlünk a covid) ezért odafigyelünk, van egy másfél éves fiunk,pl üzletbe nem is hordjuk, sok ktt az ember, ő maszkot nem tud viselni, mi sem megyünk sehová, csak a férjem anyukájához maximum. Ez csak kivétel volt, mert a férfi külföldön dolgozik, és most otthon volt. Ritkán van ilyen. Egyébként Ők be vannak oltva. (Gyerekek nem). Én és a férjem is. Covidon átestünk tavaly februárban. A fiunk is. De nagyon tartok ettől, hogy elkaptuk, apukám rákos, anyukám nagyon erős cukorbeteg, férjem anyukája szívbeteg, alig dolgozik a szíve. Tudom, hogy van lappangási idő, most hiába is teszünk bármit. Csak reménykedni tudok, hogy nem kaptuk el. Van erre esély?

2021. dec. 31. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a szervezeted gyorsan felismeri az antigéneket, ha megfertőződnél, és gyorsan tud reagálni. Így pedig nagy az esély rá hogy tünetmentesen, vagy csak enyhe tünetekkel megúszod.
2021. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!