Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt ez? (sürgős)

Mi volt ez? (sürgős)

Figyelt kérdés
Pár hónapon belül 26 éves 4 éve egyedülálló nő vagyok, jelenleg 1 hónapja munkanélküli, igyekszem nyugodt életet élni, ez nem mindig jön össze (hála a családnak - szüleim, öcsém). Nemrég jött haza anyukám a munkahelyéről, és elpanaszolta, hogy alázta meg az egyik kollégája, nem szokásom felidegesíteni magam ilyenek miatt, most se tettem. Ettem reggelit rendesen, vitaminokat szedek (B és C, illetve kalciumot), kiegyensúlyozottan igyekszem táplálkozni, mozgok is, amennyire tanulás (hamarosan államvizsga) mellett jut időm. Szóval nem sokkal azután, hogy anyu hazaért, és elmesélte, mi történt, bejöttem a szobámba, hogy készüljek, mert megyünk a nőgyógyászatra az éves rutinvizsgálat leletért, és hirtelen nagyon rosszul lettem, szájdagadást éreztem, nehezen vettem levegőt, szédültem, szúró érzést éreztem a mellkasomnál ott, ahol a szívem van, elgyengültek az izmaim, felgyorsult a szívdobogásom, és nagyon hirtelen elvörösödött a fejem. 1-2 hónapja voltam kardiológián (szív ultrahangon is), ahol a doki csak annyit jegyzett meg, hogy "filigrán" szívem van, de baj nincs.
2010. szept. 6. 13:12
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy jó kis pánikroham.
2010. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, pánikrohamnak tűnik, valószínű mégiscsak felidegesítetted magad Anyud miatt... plussz orovsohoz készültél, ezek magyarázzák.
2010. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Soha nem volt ilyen, anyu dolgán meg már legyintek, mert tudom, milyen az a kollégája, és anyunak is azt mondtam, hogy hagyja a fenébe, az orvosnál meg tudtam, hogy nincs semmi baj, mert csak az éves kötelező szűrővizsgálat, és nulla az esélye, hogy bajom legyen. Nem igazán találtam magyarázatot erre a rosszullétre.


Esetleg nem tudom, mennyire lehet köze ehhez annak, hogy az utóbbi időben gyakrabban fáj a fejem?

2010. szept. 6. 15:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!