Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Izomláz a...

Ez mitől lehet? Izomláz a semmitől?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem a hátamban izomlázat érezni,pedig nem csináltam semmi olyat,amitől izomlázam lehetne,majd estére már a csípőmben is éreztem,mára meg a lábaimban is.Egész testemben jóformán izomlázat érzek.Mitől,ha nem is csináltam olyat,amitől lehetne?!
2010. szept. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állandó izomfeszültség is okoz izomlázat.
2010. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most akartam feltenni ezt a kérdést. Velem is ugyanez van. Olyan izomláz van a csípőmben... Meg a combomban pár napja. Idegesít. Lehet attól, hogy mostanában folyamatosan stresszelek? Meg most még fázok is, az meg még rátett egy lapáttal.
2010. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ülés, mozgáshiány, tartáshiba is okozhat ilyesmit. Tudok rajta segíteni. :-) Egyébként meg javasolnék kétszer félóra úszást, utána biztos jobb lesz.


Gyógymasszőr

2010. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, persze, a stressznek is lehet következménye, szépen lerakódik görcsös izomcsomók formájában,főleg a háton, és az is okozhat ilyesmit, de az is kimasszírozható. (Előző vagyok.)
2010. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!