Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtál már Roaccutan...

Használtál már Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket minden negatív és pozitív dolgot írjatok le róla, ha tudtok. Minden igaz, akkor a napokban kezdem el a szedését, és tisztában szeretnék lenni mindennel. Köszi a segítséget.
2010. szept. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg használ.


Annyira, hogy a naponta mosott hajamat hetente csak azért kellett mosni, mert beporosodott, a bőröm is kiszáradt, zsíros krémmel kellett kenni, a számat dettó. de úgy gondolom, hogy megérte. :-)

2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is használt. Az eredmény látványos volt. Egyedüli mellékhatása nekem a szájszárazság volt, amit szőlőzsírral próbáltam enyhíteni, de néha már az sem segített. A kirepedezett szájra a bőrgyógyász a LA ROCHE-POSAY CERALIP nevű krémet ajánlotta, ami nagyon bevált a kezelésére.


A kúra annyira jól sikerült, hogy az osztályomban a csodámra jártak és további négy osztálytársam is belevágott.

2010. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jól működik, legközelebb akkor jöttek ki patik, amikor olyan anyagokkal dolgoztam, amik irritálták a bőröm. De nem kellett újabb kúra, elmúlt magától. :P


Nagyon száraz volt tőle a bőröm, a számmal már nem tudtam mit kezdeni, a vége felé feszült is a bőröm az arcomon főleg. De megérte.

2010. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!