Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen megoldások vannak egy...

Milyen megoldások vannak egy orrplasztikára? (nem esztétikai okból, hanem bőrrák miatt lenne rá szükség)

Figyelt kérdés
Anyósom fél orrát el kellett távolítani bőrrák miatt."Szemüveges" megoldást javasoltak, ami abból áll, hogy a szemüvere van rárögzítve a műorr. Állítólag más nem lehetséges. Nem akarjuk elhinni, hogy nincs "rendes" megoldás. Manapság férfiból nőt operálnak, egy orrot meg nem tudnak megcsinálni? Ha valakinek van ilyen tapasztalata, ismerete, szívesen venném. Valamint az is érdekelne, hogy mennyire támogatja az ilyen műtétet a TB ? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 2. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én , amikor ilyen plasztikás műsort néztem, úgy emlékszem, hogy létezik olyan megoldás, főleg azoknál, akinél rosszul sikerült az orrműtét, vagy beesett vagy szétesett az orrcsont, hogy vagy implantátumot ültetnek a kivágott porc helyére, vagy máshonnan vesnnek csontot a testből és azt teszik oda.Csak szerintem ez nem TB-s műtét, mert ehhez el kell menni egy rendes klinikára.
2010. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!