Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szoláriumot otthonra?

Milyen szoláriumot otthonra?

Figyelt kérdés

csak álló ergoline jöhet szóba, otthoni felhasználásra, minden nap használnánk kb 3-4 főre.. max 1,5-1,8 milliót költenék rá..:D

és ne mondjátok h menjek szoli stúdióba v vmi. nekem itthonra kell, nem vagyok hülye, ha megengedhetem magamnak miért ne vegyek? egyébként spa-t építek itthonra ha vki kérdezné h miért is..::DDD

kösziii


2010. aug. 30. 17:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Legalább van néhány értelmes ember.

A kérdés nem úgy szólt ahogy egyesek válaszoltak rá.

Közlöm, a regisztrációnk családi használatú.

ÉS NEM FELVÁGÁS

2010. aug. 30. 23:27
 22/23 anonim válasza:

Szia

MegaSun Tower T200-ast vegyél. Nekem az van, és nagyon szeretem. Szólok, itt mindenkinek, aki fikázza a kérdezőt, hogy attól, hogy 19 éves csaj, még lehet ennyi pénze. 20 éves vagyok, devizatőzsdézem otthon, saját pénzemből. Bőven lehet ennyit keresni, csak azért írtam ezt le, mert már elegem van abból, hogy mindenki lenézi a tizenéveseket, mert még "gyerekek" és nem tudnak ennyi pénzt keresni. Lószart. Nem apuci pénzén élek, hanem saját pénzből tartom fenn magamat és a háztartást. Le lehet engem is pontozni, jeeeeeeeeee:D:D


19F

2011. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
bocs 20F, múlt hónapban volt a szülinapom és még nem tudtam hozzászokni a 20as számhoz:D előző voltam
2011. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!