Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szoláriumot otthonra?

Milyen szoláriumot otthonra?

Figyelt kérdés

csak álló ergoline jöhet szóba, otthoni felhasználásra, minden nap használnánk kb 3-4 főre.. max 1,5-1,8 milliót költenék rá..:D

és ne mondjátok h menjek szoli stúdióba v vmi. nekem itthonra kell, nem vagyok hülye, ha megengedhetem magamnak miért ne vegyek? egyébként spa-t építek itthonra ha vki kérdezné h miért is..::DDD

kösziii


2010. aug. 30. 17:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
sok munka és hát többit tudod:D
2010. aug. 30. 17:24
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincs mire elszórnod azt a 1,5-1,8 milliót, add nekem, jobb helye lenne, ha amúgy se használnátok minden nap, olcsóbb, ha elmentek stúdióba szolizni.
2010. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Álmodik a nyomor... (lepontozhatsz, nekem akkor is ez a véleményem, aki sok munkával összehoz ennyi pénzt az nem olyan stílusban írogat, mint egy tizenéves csitri)
2010. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

lepontoztalak.:P

bocs h sok smileyt írok meg h nem írok nagybetűket mondat elejére.

fiatalok már nem is kereshetnek pénzt?

gondolhattad volna h nem 40-50 éves írogat itt szoliról.

2010. aug. 30. 17:41
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Hát végig olvastam itt mindenkit.17:27-es!Neked adok igazat!Röhely ez a csaj,azt nem tanulta meg hogy kell írni(oksaa,ahham,jah),de a rongyrázást igen.Ráadásul kamu az egész:-),szánalmas!
2010. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

most nem értem hogy ha valaki nem tud válaszolni akkor minek ír ide. igenis vannak olyan emberek akik ezt megtehetik és akinek ez fontos. mindenki más meg csak irigy. mint mondtam barátnőm is meg tudta venni pedig nem dús gazdagok és most ebből jön neki a bevétele ami elég jó pénz.

amúgy nekem az a tapasztalatom vagy legalább is én voltam kb 3 helyen álló szoliba és az sose fogott olyan jól mint a fekvő és hozzá tenném csak egy természetes barnaságról van szó és nem fekete akartam/akarok lenni.

2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20:30! 17:27 vagyok. Én nem irigykedem és engem egyáltalán nem zavar, hogy valaki szoláriumot akar venni. De nekem ne mondja, hogy Ő kereste meg rá a pénzt, mert ezzel a stílussal nem lehet több, mint 17-18 éves. Azt meg le se írom, hogy ennyi évesen mivel lehet maximum megkeresni egy szoli árát. Mondja azt, hogy apucinak-anyucinak jól megy és szánnának rá ennyi pénzt, de akkor ne úgy adja elő, mintha Ő dolgozott volna meg érte.
2010. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ahhoz hogy megkapja a kérdésére a választ tök mindegy hogy ő kinek a pénzét költi. ez a magyar emberek baja hogy mindig rosszmájúskodnak, még az élő fába is belekötnek.

te meg akkor menjél nyelvtan tanárnak, úgy írok ahogy akarok.

2010. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az a gond, tudjátok, hogy itt a legtöbben ha ilyen megtakarításokkal rendelkeznének, előbb költenék lakásra-autóra, bútorra, számítógépre, felújításra, nyaralásra... mint házi szolira, szóval kétlem, hogy itt akad olyan, aki ebben jártas. Szóval költse mindenki a pénzét, amire akarja, de nem is tudom, egy szoli, ami nem létszükséglet, nem is funkcionális eszköz, nem is pénzkeresés (írta, nem kürtölné szét, csak saját használat lenne), az ha már az a pénz nem kell más fontosabbra, annyira luxus, hogy nagyon kevesek engedhetnek meg maguknak ilyeneket. És így valahogy felvágásnak tűnik a kérdés.
2010. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

21:35 vagyok

Szerintem itt senki nem tudja hogy pl ki tette fel a kérdést, ezáltal nem is igazán tud felvágni vele. A ház, kocsi és minden egyéb pedig biztos megvan már neki.

Amúgy meg lehet sok ember nem teheti ezt itt meg magának de lehetnek itt olyanok akik értenek hozzá pl. ilyen helyen dolgoznak. És még mindig nem a kérdezőt akarom ezzel védeni, hanem csak ez a véleményem.

2010. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!