Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szoláriumot otthonra?

Milyen szoláriumot otthonra?

Figyelt kérdés

csak álló ergoline jöhet szóba, otthoni felhasználásra, minden nap használnánk kb 3-4 főre.. max 1,5-1,8 milliót költenék rá..:D

és ne mondjátok h menjek szoli stúdióba v vmi. nekem itthonra kell, nem vagyok hülye, ha megengedhetem magamnak miért ne vegyek? egyébként spa-t építek itthonra ha vki kérdezné h miért is..::DDD

kösziii


2010. aug. 30. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt valami hozzáértő emberkétől kérdezd meg, ne itt. Csak mert a kérdést úgy tetted föl mintha itt minden második embernek lenne a házában szoli.
2010. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
oksaa végülis igaz:D azért aki tudna egyet ajánlani nyugodtan küldjön 1 linket akár:D
2010. aug. 30. 17:06
 3/23 anonim ***** válasza:
én sem értek hozzá de nekem barátnőm vett így egyet otthoni célra és jártak hozzá néhányan de mára már annyi ismerőse szeretne menni és megy is hogy megutálta az egészet mert nincs ideje semmire mert folyton megy hozzá valaki és persze jól jön a pénz és ezért elvállalta őket de most nem utasíthat vissza pár embert mert akkor meg az van hogy xy bezzeg járhat...szóval nála csak a baj van vele
2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ahham érteem:D háth ha mégis vennék és meglenne a spa azért nem is mondanám el mindenkinek.. de ez most nem lényeg.


ha szabad érdeklődnöm akk milyen szolit vett barátnőd?

linket esetleg tudnál??:DD

2010. aug. 30. 17:19
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
A szoláriumtól bőrrákot kaphatsz. 40 éves korodra pedig ráncos leszel! A divat nem ér annyit,mint az egészséged.
2010. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
használtan vette meg egy ezzel foglalkozó ismerősétől de az fekvő és nem tudom pontosan milyen :)
2010. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Inkább másra költsd azt a pénzt (bár lenne annyi megtakarításom), amit te egy házi szolira szánnál. Amúgy se egészséges.
2010. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, mindennapos használatra azért tényleg elég durva.
2010. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ezt is tudom de nem akarok feka lenni..

és pár szolizás nem árt meg ha megfelelően használom..

ésszel kell használni.:D

2010. aug. 30. 17:22
 10/23 A kérdező kommentje:

jah értem köszi azért..

ink álló kéne helymegtakarítás végett..

2010. aug. 30. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!