Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan éltétek túl a...

S. O. S. Hogyan éltétek túl a a vesekő görcseiteket?

Figyelt kérdés

É.apám ma kórházba került. Dokik szerint vesekő és iszonyat fájdalmai vannak, nem segítenek a görcsoldók sem a fájdalomcsillapítók sem. Pedig a hátán fát is lehetne vágni, de most sírógörcsbe tör ki... rossz őt így látni...


Van ötletetek, hogy mit lehet neki ilyen esetben mondani a fájdalomra? Mit csináljon, hogy jobb legyen neki? Járkáljon vagy kucorodjon össze? Sóhajtson, mint a szülésnél :) ?


2010. aug. 29. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt vese problémája és ő Cataflamot szedett együtt Nospával, azt mondta, az ért valamit.Sajnálom apudat, azt mondják a vesegörcs a legfájdalmasabb.
2010. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál.


Sajnos cataflamot nem vihetünk be, de azért köszi!

2010. aug. 29. 22:46
 3/3 anonim válasza:

Szia! tegnap derült ki,hogy vesekövem van,előtte napokig szenvedtem,tegnap egy percet sem aludtam,annyira kibírhatatlan fájdalmakkal jár,és állítólag a férfiaknak még rosszabb.Szóval én Rowatinex(napi 3x),Algopyrin(napi 3x) valamint Indometacinum(napi 2x)-t szedek,és napi 3 liter folyadékot kellene apudnak meginni....üzenem neki ,hogy kitartás,mert én is tudom és érzem ,hogy ezeket a fájdalmakat nem lehet elviselni.Remélem tudtam segíteni

Üdv:Szandra puszi

2010. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!