Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigyesek, Ti is éltetek...

Pajzsmirigyesek, Ti is éltetek át ehhez hasonlókat?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 6 napja összementek a heréim mintha napról napra egyre kisebbek lennének, 38,5 fokos lázam volt, ma voltam vérvételen (májra gyanakodott az orvos)de csak hétfőn lesz eredmény, 3 napja csak 2 órákat alszom, remegek, pár napja megdagadt a pajzsmirigyem 4x3 cm most, kihullott a szemöldököm széle, a hajam is hullani kezdett, most 37 fok hőemelkedésem van

Ma még csak péntek van, menjek ezekkel a tünetekkel sürgősségire, vagy van rá esély, hogy komolyabb romlás nélkül kihúzom hétfőig? Ha sok folyadékot iszok az segít, vagy inkább ront a helyzeten? Olyan mintha percről percre romlanék! Hisztériás rohamaim vannak, pánikban vagyok! Vehetek be frontint vagy lázcsillapítót?

Akiknek összement a heréjük, és kb két hét alatt diagnosztizálták őket, azok később még élhettek szexuális életet?


2011. júl. 23. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj hétfőig...

Sajnos többet nem tudok segíteni

2011. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsan az ügyeletire,lehet pajzsmirigy gyulladas lazzal.A többi tünet is pajzsmirigy tültengesre hasonlit.
2011. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!