Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták az emberek?...

Miért ilyen buták az emberek? Egész életemben ki fognak közösiteni a pikkelysömöröm miatt?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta psoriazisom van de csak kis mértékű volt, most 18vagyok és két éve szörnyen nézek ki! Teljesen kiközösitettek az iskolában, nem beszélve arról az időszakról mikor ugy kezeltek mint egy leprást emiatt, iszonyatos szenvedés ez szerintem lelkileg és már rengetegszer irtak psoriazissal kapcsolatos kérdésekre, hogy ebbe jobb belenyugodni, de tudom nem lehet... Majdnem az egész arcomat fedi, a testemnek meg ugy 80%at a suliban tele vagyok hiányzásokkal mert mikor felerősödik nem vagyok hajlandó utcára menni, barátaim sincsenek, még anyám is elfordult tőlem... Vajon vihetem igy valamire még az életben?Felvesznek igy dolgozni valahova?Lesz valaki aki elfogad?Vagy egyedül kell végigszenvednem az életem?!:(
2008. dec. 9. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként orvosommal már minden kezelési lehetőséget kipróbáltunk és nem használt semmi sem...
2008. dec. 9. 12:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én pàrom legjobb bbaràtja ràkos beteg,akinek az egész teste tele van holyagokkal.

Én magam szintén nagyon kedvelem,szinte mindennap nàlunk eszik,illetve szorakozni is együtt jàrunk,igy màsok làtjàk,hogy mi egészségesek vele vagyunk,ök is könnyebben megbaràtkoznak vele.

Nem egyszerü neki,gondolom neked sem,föleg ha édesanyàd is elfordul töled(pedig neki kellene téged tàmogatnia)

de hidd el nem minden ember egyforma,van még aki szivesen szoba àll veled,csak keresni kell.

Tény hogy mindenki elöször meglepödik ilyen làtvàny miatt,de nagyon sokan vannak még akik nem forditjàk el a fejüket!

18 vagy,a legnehezebb idöszak szàmodra,most kell keresni a helyed a vilàgban.

Nem tudom mit is irjak tanàcsként,nekem tényleg természetes ha valakit testi problémàval làtok meg,de nem mindenki képes azonnal elfogadni.

Tudom hogy van még igy is értelme az életednek,nem szabad egy szobamélyére bezàrkoznod.

Minél többet jàrsz tàrsasàgba,annàl természetesebbé fogsz vàlni!

Nagyon nehéz ,de ha akarod képes vagy rà.

2008. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon buták az emberek. Szégyellem magamat helyettük is... Sajnos van az embereknek egy alap ösztönük, hogy a beteg emberektől próbálják távol tartani magukat, nehogy elkapják, és ez tudat alatt történik. Azonban egy értelmes emberi lénynek ezen felül kell kerekednie. Én hr-esnek tanulok, és biztosra mondom, hogy ha rajtam múlna a dolog, én nem venném figyelembe azt, hogy beteg vagy, mert egyszerűen nem ezen múlik, hogy milyen munkaerő leszel.

Amúgy én egyszer láttam a tévében egy műsort, ahol méregtelenítettek beteg embereket. Volt köztük egy pikkelysömörös férfi is, aki szintén részt vett azon a méregtelenítésen, és enyhültek a tünetei.

Te nem próbáltál még valamilyen természetes gyógymódot? Sokszor hatásosabbak ám, mint a gyógyszerek.

2008. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pikkelysömöröm a fejbőrömön örökletes dolog volt a doktor azt mondta hogy ha nem vigyázok átterjedhet az arcomra és bár nekem csak a fejbőrömön volt tudom ilyen rettenetes érzés!Ha ilyen miatt kiközösítenek akkor nagyon buták a társaid! Szerintem ne nyugodj bele addig amig minden lehetőséget ki nem próbáltál annak érdekében hogy egy kicsit javíts a helyzeten nem szabad elhagynod magad és magadba fordulnod bár ha édesanyád is elfordul tőled elég nehéz lehet de próbálj vele beszélni hiszen biztos hogy nagyon szeret hisz az édesanyád mond el neki hogy ez milyen nehéz neked!Nekem is van egy ismerősöm aki ugyan ebben szenved és dolgozik és családja van barátai vannak mindenki szereti ne keseredj el persze hogy viheted valamire az életben nagyon is sokra csak bizonyos munkaköröket nem tölthetsz be( pl. szakács vagy kozmetikus ahol a bőröd vegyszerekkel érintkezik)de rengeteg lehetőséged van! És biztos fogsz találni barátokat is csak bátran vállald fel nem szégyen ez és ne hiányozz emiatt a suliból főleg hogy itt az érettségi a nyakadon!Ha látják hogy téged nem zavar és ugyan úgy viselkedsz mintha nem lenne semmibaj akkor elfognak fogadni és bátran beszélj róla hogy megértsék ez mitől is van és nem tehetsz róla!Hidd el könnyebb lesz! Fel a fejjel !!! Sok szerencsét!
2008. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bizony sokszor a természetes gyógymódok azok maik a leginkább hasznosak lehetnek és nem a sok gyógyszer mai csak a bélflórád rombolja! Rengeteg gyógymódot kipróbálhatsz még és biztos hogy valamelyik hasznos lesz!
2008. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és megpróbálom megfogadni a tanácsokat is!
2008. dec. 9. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Próbálkoztál már a Szegedi Bőrklinikán? Ott lézeres eljárással nagyon jó eredményt lehet elérni!
2008. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a Tomesa nevű helyet, TB támogatott, nekem segített! Holttengeri napfényfürdős hely, Budapesten. Googlen keress rá, megéri. :) Én most vagyok 19 és nekem is súlyos volt, tele voltam én is sömivel és problémákkal, mindenki kinézett, de most már tünetmentes vagyok lassan 1 éve. :)

Én simán kimentem az utcára és a suliba is a beteg testemmel, akinek nem tetszik az bekapdoshatja, nem fogok egy ilyen betegség miatt bujkálni! Inkább szégyelljék magukat, hogy nem ismerik ezt a betegséget, és örüljenek, hogy ők nem ilyenek.

2009. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!