Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg akarok halni szerintetek...

Meg akarok halni szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
megbuktam és egyszerűen ha tehetném öngyilkos lennék akárhogy csak szép lassan fájdalmasan .. mert annyira kikészültem h kb majdnem leugrottam a 7.-röl csak anyum jött
2010. aug. 27. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én megbuktam általánosban 7-edikben töriből, utáltam a tanárt és az egészet, de én inkább őt akartam megölni :)

Annyira utáltam, hogy pótvizsgára se mentem el.

Aztán mégegyszer jártam a 7-ediket, egy másik suliban, és ott 4-es voltam töriből.


Utána gimnáziumban 1-2 évben 4-es voltam, harmadikban 2-es, és érettségin megint megbuktam, de ott már elmentem pótvizsgára és átmentem simán.


Aztán továbbtanultam rendszergazda informatikusnak, ott már nem volt történelem, úgyhogy ott már nem buktam meg semmiből :)


Túl lehet élni ezeket a dolgokat.

A későbbiekben soha senkit nem fog érdekelni hogy megbuktál, nyugi. Senki nem fogja tudni, ha csak te nem mondod el nekik.

2010. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen nem normális,te hülye vagy,ány vagy vagy férgfi?
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!