Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg akarok halni szerintetek...

Meg akarok halni szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
megbuktam és egyszerűen ha tehetném öngyilkos lennék akárhogy csak szép lassan fájdalmasan .. mert annyira kikészültem h kb majdnem leugrottam a 7.-röl csak anyum jött
2010. aug. 27. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Az csak egy vizsga! Nem nagy ügy! emiatt eldobnád magadtól az életedet? Az első problémánál megfutamodsz? Gondolj bele, mit érezne, és gondolna anyukád, ha megtennéd! Biztosan lesz.. ná magasról az elcseszett vizsgádat, mert inkább az életedet választaná! Nem bírom a küzdeni nem tudó embereket! Ja, hogy vígasztaljalak, én is buktam már meg! Fel kell állni újra!
2010. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az iskola és a bukás csak egy hangyaf@sznyi állomás az életedben. Nehogymár emiatt akadj ki, legközelebb jobban megtanulod és átmész és kész. Az életed folytatódik.
2010. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne tedd! Inkább szeptembertől tanulj jobban.
2010. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarsz tanulni, nem akarsz semmit elérni az életben, nincsenek vágyaid, álmaid, amikért küzdeni akarnál, akkor normális.
2010. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

"Aki hülye, haljon meg."


Szerintem az a hülye, aki ezt a "mondást" kitalálta.

2010. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy bukás nem a világ. De fogadd meg, hogy mostantól tanulsz, mint a kisangyal, különben több hasonló kudarc vár rád. És tanulj meg segítséget kérni mástól, ha kell.
2010. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igazatok van (: és köszönöm ..
2010. aug. 27. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Emiatt ne akarj meghalni. Megbuktál. Na és? majd legközelebb jobban sikerül ez nem ér meg egy életet. Ez csak iskola, az egész életedhez képest ez a kis botlás semmit nem jelent, majd meglátod! Bizonyítsd be magadnak és a körülötted lévőknek, hogy te igenis jó vagy, és be tudod hozni a lemaradásod. könnyebb lesz ha látod magadon a javulást:)

Sok sikert!

2010. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem, ha tényleg megakarnál halni, akkor már rég megtetted volna és nem itt lennél feltenni kérdésbe, hogy normális-e...
2010. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én L/18 vagyok és még csak most megyek 10.-be :S :D persze családi gondok miatt mert volt ihhnon minden veszekedés stb. amitől nem tudtam tanulni szóval énis nagyon rosszul voltam amikor először megbuktam mert általánosban nagon jó tanuló voltam, csak a közép, nade visszatérve ez nem fontos lehet hogy majd 30 évra rá erre a kis bukásra majd nem is fogsz emlékzeni vagy senki a közeledben :))) hajrá csajszi szeptembertől egy új esélyt kaptál hogy jobban teljesíts. puszi ;D
2010. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!