Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mitől múlik el?

Mit csináljak, mitől múlik el?

Figyelt kérdés
Tegnap szendvicset készítettünk a tesómmal és a paprika amit beletettünk csípős volt, és amikor a paprika meglett mosva és a konyharuhába töröltük én pedig ugyanabba a konyharuhába töröltem meg a kezem, és azóta ég még a kezem egy része is elvörösödött.Tettem rá oxycort-ot (ami fél percig segített is), áztattam hideg vízben, tettem rá hideg vizes borogatást,langyos víz alá is tettem. De azóta se múlik el..Kérlek segítsetek.
2010. aug. 26. 13:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtuk hogy csípős paprika semmi nem utalt rá, csak arra lettünk figyelmesek hogy mindkettőnknek elkezdett égni a keze, nekem még a szám körül is (de az már elmúlt).
2010. aug. 26. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig tartott mikor csilipaprikát puszoltam, mamámnak majd egy hétig, szóval ez elég változó, de nem irigyellek :(
2010. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudsz mit csinálni, magától fog elmúlni
2010. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tesóm szerencsésebb neki már elmúlt reggelre.:)
2010. aug. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!