Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan itassak le egy nőt?

Hogyan itassak le egy nőt?

Figyelt kérdés
Most hagyjuk a dolog erkölcsi oldalát, nem azt akarom elérni, hogy eszméletlen legyen sőt, hanem hogy kicsit többet igyon 2 pohár boroskólánál, de erőltetni se szeretném! Nincs semmi rossz szándékom, nem akarok elrabolni, se bántani, se közösülni vele a tudta nélkül... Csak szeretném ha kicsit lazább lenne, mellesleg soha nem láttam még picit ittasnak, évekig a barátnőm volt, de még akkor sem, csak anno a szakítás után próbálta ki! Most barátok vagyunk, egy a baráti körünk, és szeretném látni ilyennek is! Tényleg semmi rosszat (visszaszerezni se) nem akarok!:D
2010. aug. 22. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha érett gondolkodású, nem fogod tudni leitatni. Amúgy viszont nem hinném hogy nehéz lenne. Ha töltesz neki italt, tölts magadnak is. Igyál ugyanannyit mint ő, de ne tudjon róla, hogy az ő boroskólájában több a bor mint a tiedben, esetleg hogy te jót vacsiztál a buli előtt. Emellett szerintem alapjáraton te jobban is birod az italt, mint a nő, szóval nem gond az ha ugyanannyit isztok. Vagy esetleg még amikor magadnak öntesz, ha nem figyel, öntsd ki vmi virágcserrépbe. Ő addig úgyis iszik. :)
2010. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarata ellenére nemigen fogod tudni. Engem sem lehet, mert egyszerűen nem ízlik annyira az alkohol, hogy minimálisnál többet megigyak belőle. Nekem töltögetheti valaki a poharamat, minden további nélkül otthagyom anélkül, hogy akár egy kortyot is beleinnék, ha nem kívánom. Leitatni csak az olyanokat lehet, akik mindenáron meg akarnak felelni a többiek elvárásainak, és semmi pénzért ki nem lógnának a sorból, ha mások körülöttük isznak. Én halál nyugodtan iszogatom a paradicsomlevemet vagy ásványvizemet akkor is, ha körülöttem mindenki vodkát vedel. :)
2010. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ajánlanám az alkoholos játékokat. pl az alkoholi nagyon jó, ha nagyobb társaságban vagytok. íme:

[link]

van még rengeteg piás játék, keress rá.

ha nem hiszed, hogy belemegy ilyesmibe, akkor talán keverhetnél valami koktélt, amin nem érzi annyira az alkoholt, de azért üt rendesen. és ebből biztos inna sokat.

2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
menj a pi.csába!
2010. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
f*sz!
2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Hagyd meg neki a döntés jogát a saját életéről. Főleg ha még a barátnőd is volt, akkor illene ennyire tisztelned őt.
2010. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönnöm, az utolsó 3 meg bekaphatja:D Nem kértem erkölcsi elemzést...
2010. aug. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!