Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy itassak egeret? Pls!

Hogy itassak egeret? Pls!

Figyelt kérdés
nincs ilyen itatóm amiben a kis bogyó van..stb de nem tudok neki vizet berakni mert felboritja. Most csak egy éjjelig van nálam az egér.(pandaegér) és ezért félek hogy kifog száradni mert nincs vize..:/ raktam be neki salátát hátha abbol nyer folyadékot..De ha kupakba rakom feldönti,itatom nincs,sok vizet meg nem rakhatok be mert belefullad.Mit csináljak??KÖSZI
2010. jan. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog szomjan halni, ne izgulj! A salátát jól tetted, hogy beraktad, abban is van folyadék. Kupot rakj neki olyan helyre, ahol nem tudja felborítani, az enyémnek is az volt bent, amig nem vettem rendes itatót, és soha nem borította ki.
2010. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm.első köszi:] a tölcsérből jött egy jo ötlet
2010. jan. 19. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki almát vagy valami gyümölcsöt/zöldséget. Nekem volta hörcsögeim és én gyümölcsöt adtam neki és jól megvoltak a víz nélkül =)
2010. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki gyümölcsöket, meg zöldségeket (amúgy is kell neki). Rakj be neki egy olyan tálba vizet, amit nem bír felborítani és annyi vizet amennyibe nem fullad bele.
2010. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
rakj be egy kis tálba vizet és bele egy nehéz követ/kavicsot ! igy nem tudja felborítani.
2010. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 féle módon adok vizet az egereimnek. (5 csapat van)

1. golyós itató fej 3 decis üveggel (ásványvizes)- a műanyagot szétrágják.

2. egérládához járt üveg itató, aminek gumidugó van a végén egy kis csővel, ezzel akkor van gond, ha a csőr alá hordják az almot.

2. tálka, na ehhez emeletes ketrec kell, mert alom nélkül büdös, de ha az alomba rakom a tálkát, akkor telehordják.

2010. jan. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van pont arra való itató az állatkereskedésekben kisebb-nagyobb amekkorát akarsz 500Ft-tól vehető!!
2010. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!