Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arrol mi a velemenyetek h...

Arrol mi a velemenyetek h kiirom facebook-ra h beoltatnam magam csak felek egy kicsit, es h szar lenne egyedul elmenni? Hatha vki eljonne velem. Tudom h van ahol bemehet kisero a varoterembe van ahol nem.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 18:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
75%

Igen, két külön emberrel beszélgetsz :D

Persze megtanít majd egy-két dologra az élet, és nagyon remélem, hogy nem leszek olyan mint te :)

A másik válaszolóval teljesen egyetértek, a stílusod, a helyesírásod borzalmas. 35 évesen lehetnél érettebb is. Ezek után nem is csodálkozom, hogy nincs egy barátod, vagy családtagod, akitől segítséget kérhetnél, ha mindenkivel ilyen lekezelő és arrogáns vagy.

2021. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Remelem h en nem leszek olyan, mint te! :) A helyesirasommal nincs good, ha primitiv modon az ekezetek hianyara gondolsz, akkor jelzek h mobilrol irok :P A tobbi hozzaszolasodra nem reagalok, mert nem sullyedek le hozzad. :P Azert vagyok lekezelo, mert kimondom nyiltan amit gondolok? :) Nem szepitem, mint egyesek. Ha nem volna olyan baratom, akkor gondolod h kiirtam volna ide, h kiirjam-e facebook-ra? Ebbol is latszik, hogy primitiv kotekedes, amit csinalsz :D
2021. ápr. 23. 21:19
 33/40 anonim ***** válasza:
75%

Sosem fogsz utólérni!😂😂

Nem, az ékezetek hiánya csak trehányság. Értelmetlen mondatok, össze-vissza gépelés. Ja, és csak jelzem, én is mobilról írok😘

Fúha, nem írtam semmi olyat, ahova le kéne süllyedned, ezzel inkább csak védekezni próbálsz.

"Nem szépítem mint egyesek", de amint valaki csak negyedolyan gusztustalanul beszél veled, te vered a melled, hogy márpedig te nem süllyedsz le arra a szintre :D Nagyon ellentmondásos a viselkedésed azzal, amit írsz, ciki.

Ha lenne olyan barátod, akkor nem a facebookra kéne kiírnod, hanem ráírnál privátban, vagy felhívnád telefonon😂 És nem itt kérdezgetnéd, hogy kiírjad-e facebookra :D Plusz egy másik kérdésedben konkrétan az egyik kommented erre irányult, hogy innen elmenne-e veled bárki fogni a kezecskédet és ápolgatni a lelkedet, mert félsz a szuritól😂 Ezt már nem tudod levakarni magadról. Aztán még a fiatalabbat fikázod, hogy ő még gyerek és majd felnő😂

2021. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Na latom elfogyott az eszerveid. Utolerni? Nem vagy tisztaban az aranyokkal. :D Ertelmetlen mondatok, osszevissza gepeles? Kovetni is tudni kene amit irok, de az ilyen emberektol mint te, nem elvarhato h kovesse, megterhelne az agyat :D Innen valaki velem? Ilyet en nem irtam es az Isten mentsen meg toletek. :D kitalalsz mindent h lejarass :D amibol latszik h IQ light vagy :D
2021. ápr. 23. 21:40
 35/40 anonim ***** válasza:

Fú de keményen belém álltál, "nem is tudom mit mondjak már". Ja, inkább azt mondom, hogy ennyi időt pazarolni rád bőven sok volt, megyek, foglalkozom inkább a barátaimmal, a családommal és a céljaimmal, te pedig maradj nyugodtan hisztizni hogy félsz az oltástól, és kapaszkodj bele valakibe, aki el tud viselni téged.

Ui.: jókat nevettem, köszönöm😃

2021. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%

Vicces, ahogy kötekedik ez az "emberke", közben meg egy analfabéta, bunkó :)

Jókat nevettem én is, ahogy próbál okoskodni xd

2021. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Többi kérdését láttad már?😂
2021. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Igen, van neki még 2 talán, vagy több is 🤔😂
2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Na be merted adatni? :D
2021. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!