Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arrol mi a velemenyetek h...

Arrol mi a velemenyetek h kiirom facebook-ra h beoltatnam magam csak felek egy kicsit, es h szar lenne egyedul elmenni? Hatha vki eljonne velem. Tudom h van ahol bemehet kisero a varoterembe van ahol nem.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 18:23
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Velemeny?
2021. ápr. 23. 18:28
 2/40 A kérdező kommentje:
Kene tamasz h ne izguljak az oltaskor
2021. ápr. 23. 18:30
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérsz meg valakit inkább? Én erre biztos, hogy nem reagálnék, de ha egy barátom megkérne, hogy menjek vele, ha ráérek, mennék. A váróterembe tuti nem kísérném, én sem akarok tömörülni, de kinn a kocsiban megvárnám
2021. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Kulon kerik mindenhol, hogy kiserot ne vigyel, kiveve, ha valami indokolja (fogyatekossag, idosebb, nehezen mozgo egyen, stb). Termeszetesen kint, kocsiban, akarhol megvarhat, de ennyi.

Amugy miert izgulsz? Semmi extra.


Facebookra tuti nem irkalnek ki ilyeneket, picit nevetseges, bocsi.

2021. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Ha ugyesen fogalmazod meg, akkor nem lesz nevetseges. ;) van aki azt mondja h helyszinfuggo, van ahol engedik van ahol nem
2021. ápr. 23. 18:49
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

Már megint te?

Ne sz@rjál már ennyire egy oltástól. Mint egy 3 éves dedós, komolyan.

2021. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
69%
Minden 5. kérdés erről szól, nem unod már? Ennyire ne legyél már töketlen!!
2021. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Biztos h nem mindegyik kerdes az enyem. Mast is erdekeltek. Mar megint te? Igen en es akkor vagyok itt amikor akarok es azt kerdezek amit akarok. Nem tetszik? Nem erdekel
2021. ápr. 23. 19:09
 9/40 A kérdező kommentje:
erdekelhet
2021. ápr. 23. 19:10
 10/40 anonim ***** válasza:
60%

Ebben teljesen igazad van (hogy akkor vagy itt amikor akarsz), de még így látatlanban is szánalmas amit művelsz, egy tinédzser nem hisztizik így. Nagyon gáz amit csinálsz.

Ha ennyire félsz egy két másodperces művelettől azért, mert a 20-ból egyszer elájultál, minek akarod beoltatni magad?? Lehet másnak tényleg szüksége lenne rá, és örülne ha mehetne...

De gondolom az állásinterjúra is elrángatsz valakit, meg a WC-re is ha nagydolgod van....

2021. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!